Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem látjátok, hogy a...

Miért nem látjátok, hogy a fertőtlenítő-, illetve gyógyszergyártók generálják a koronavírussal kapcsolatos pánikot?

Figyelt kérdés

2020. febr. 27. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Úristen, most már látom, köszönöm, hogy felnyitottad a szemem.
2020. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


Igazán nincs mit.

2020. febr. 27. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Úgy tűnik, hogy te nem látod.

Talán sokat segítene az állapotodon, ha nem innád hanem kennéd !!

2020. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl nagy a pánik,de ne növesszük tovább konteókkal légyszíves!
2020. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy ők generálják, de ők fognak jól járni. A média generálja akiknek szintén hozza a kattintásokat. Valószínűleg sokan beszállnak majd erre a kis időre ebbe a bizniszbe . Sokan jól járnak most ezzel a kis felhajtással.

Én is szoktam venni itthonra fertőtlenítőt de nem ez miatt. Sajnos már nem lehetett kapni sehol, kész röhej volt. Nem gondoltam volna hogy egyszer ez lesz hiánycikk ... És ne hogy azt higyjétek hogy többet fognak gyártani, inkább feltolják az árakat és az 1000 ft os fertőtlenítő helyett lesz 4-5000 ft...

2020. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!