Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az hogy crush?

Mi az hogy crush?

Figyelt kérdés
Az osztály fele arról beszél hogy ez meg ez van a crushommal , a másik fele pedig nem érti miről van szó. Én sem tudom. Légyszi magyarázza el valaki.

2020. febr. 27. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Múltkor valaki itt felvilágosított a mai szlengekről,elvileg kiszemelt pasit/csajt jelent,akivel össze akar jönni.
2020. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiszemelt.
2020. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy angol szó, azt jelenti "akibe bele vagyok zúgva", aki "tetszik/bejön".

Szerintem nagyon gáz és erőltetett ezt a szót használni, melyek után magyarul is ki lehet fejezni. :)

24n

2020. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Olyna személy, akibe bele vagy zúgva, d eő azt sem tudja, hogy avilágon vagy, de jelenthet olyat is akihez csak vonzódsz....pl párkapcsolatban lévőnek is lehet crusha, ha az illető iylen teljesen elérhetetlen, mondjuke gy maerikai színész. Ha szingli vagy lehet valaki a környezetedből is.


Amúgy bármi iylen van: Urban dictionary-n meg tudod nézni

2020. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 27. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!