Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha én a lúzerek...

Mit tegyek, ha én a lúzerek csoportjába tartozom? Hogy lehetnék én is menő, ha eddig nem voltam az? Ki akarok törni onnan.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogyha az osztályunkat menő-lúzer csoportra bontanák, akkor én a lúzerekhez kerülnék, mert az vagyok.


Nálunk az a menő, aki szép, csinos, stílusosan öltözik, volt már pasija, sok ismerőse van, beszédes, vicces és olyan karakán személyiség.


Ezzel szemben én nem vagyok se szép, se csinos, még sminkkel sem lehet szebbé varázsolni, nem öltözök stílusosan, nagyon gáz ruhákban járok, sok embert ismerek (névről vagy látásból), de ők engem nem ismernek, azt sem tudják ki vagyok. Kisebb társaságokban (2-3 fő) beszédesebb vagyok általában, de több ember előtt meg sem merek szólalni. Nem vagyok vicces, sem karakán személyiség.


Valaki, aki volt már ebben a helyzetben és sikerült neki kitörni:

Hogy csinálta?



2020. febr. 27. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Nem mindig jó a középpontban lenni, néha nyugalmasabb a perifériás.
2020. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Legyél önmagad, egy személyiség. Nem vagy lúzer, olyan nincs.
2020. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Vége lett a giminek, és kiderült, hogy akik ott menők voltak, azok mentek a cipőboltba eladónak, mi nem menők meg a hétvégi bulik alatt hobbikat gyakoroltunk és személyiséget növesztettünk, tehát egyetemen meg utána már mi voltunk a rohadt érdekesek. Nyugi am, még a legmenőbb ember is csurig van bizonytalansággal a gimiben, cska nem mutatja. A kommunikációs készségek fejleszthetők, youtubeon rengeteg önfejlesztő csatorna van már magyarul is, nézz körül, apránként gyakorolgass, de ez a menő nem menő csettintésre fog eltünni az érettségivel nyugi.


Amúgy minden nőnek jól tud állni a smink, csak nem mindegy hogyan. Menj be egy douglasbe vagy egy clinique boltba, itt ingyen foglalkoznak veled sminkes lányok, megkeresik mi áll jól neked. A végén nem baj azért ha veszel valamit, de segítenek és nincs kötelezettség.

2020. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
1. Ne kategorizalj senkit (magadat se). Mi jogon hivsz te barkit is luzernak? Azrtt ez eleg undorito volt toled. Az en szememben emiatt vagy "luzer" es nem amiatt mert olyan ruhakban jarkalsz amilyenekben. Masreszt meg te osztottad fel oket igy, nem biztos, h mas is igy latja az osztalyod. Ez ket veglet csak. Kitorni? Nem tudsz kitorni onnan ahol nem is vagy. Magadat kategorizaltad be, igy ugy tudsz kitorni ha nem kategorizalod be magad. Nem mindenki egyforma, ki ebbe ki abba jobb. Ki beszedesebb ki meg jobb matekbol. De nalad inkabb fejbe vannak a gondok. Mert oszinten szolva undorito ez a luzerezes.
2020. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én így utólag visszatekintve nagyon is örülök, hogy nem voltam "menő", ahogy te mondod. Lúzernek nem neveznék senkit. Viszont azalapján, ami nálunk ment, könnyedén elmondhatom, hogy "menőnek" lenni nem valami nagy dolog. Gimi után a "menők" nagy része műkörmös, sminkes lett, amivel nekem semmi bajom, a fiúk viszont tettek rá egy olyan megjegyzést, hogy ennyit néztek ki belőlük. Gimiben egyfolytában kibeszélték egymást egymás háta mögött, senkinek nem voltak őszinte barátai a suliból. Érettségi után nagyon kevesen tartják a kapcsolatot pont emiatt. Ha valaki hangos, karakán személyiség, többen is lesznek ellene, mint egy csöndes ember ellen. És gimi után általában tényleg az viszi többre, annak lesznek mélyebb és kellemesebb kapcsolatai, akik ebben a "menő" körben nem voltak benne. Ahogy leérettségizel, senkit az ég világon nem fog érdekelni, hogy ott ki voltál abban a 4-5 évben.


Nyilván nem mindig van így, de szerintem viszonylag sok esetről elmondható.

2020. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!