Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én aggódom Taehyungért?

Csak én aggódom Taehyungért?

Figyelt kérdés
Mostanában annyira más sokkal kevesebbet nevet mintha elnyomna mindent ami benne folyik légyszi mondjátok hogy csak beképzelem mert úgy sajnálom őt annyira jó ember

2020. febr. 27. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Annyira jó ember? Honnan tudod?


Amúgy nekem rá kellett keresnem ki ez, szóval én úgy nem aggódom értem, de mélypontjai mindenkinek vannak, ez nem ilyen "közel a vég" dolog, hanem ilyen az élet...

2020. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag én is követem őket egy ideje és én is észrevettem ezt. Azt hogy ennek mi az oka, vagy van-e valami a háttérben mi nem tudathatjuk. Az érzéseiket nyilván a dalaikban irják le,tehát mi csak ez alapján sejthetjuk, hogy pontosan mi történhet velük. Például az új dala az Inner Child. A dalban V múltjáról van szó, majd belátja, hogy mind megvaltozunk, ahogyan ő is megváltozott az évek során, de a dal későbbi részében bejelenti, hogy attól még a lelke mélyén ugyanaz a fiú, aki 7 éve is volt.

Tehát szerintem ebből a dalból kiderül, hogy attól még, hogy kevesebbet nevet, nincs semmi baja csak az évek során megváltozott,ami szerintem teljesen természetes dolog:)

2020. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is, elég aggasztó nekem, ha ránézek. Hogy a BTS-ben szinte mindenki boldog, aztán ott van Tae... Szerintem azóta van, hogy a nagyszüleit elveszítette, ebből nem tud teljesen kilábalni, ami nem is baj, hiszen ők már nem jönnek vissza.. Látom rajta, hogy nem dolgozta fel, és idővel csak rosszabb. Egyre több csoportképen szomorúan néz ki. Nagyon úgy érzem, hogy titok előttünk, hogy mi is az igazi bánata.
2020. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utóirat: jó hír viszont, hogy az ON klip thumbnail-jén ver. Egyszerűen ver, kiver a víz attól a szenvedélyes tekintettől jó értelemben!
2020. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikor veszítette el a nagyszüleit,de az is közrejátszhat,hogy mostanában volt,hogy sokan piszkálják.

Jelenleg RM-et bántják. De mindig van vmi,de most ez durba.

Elkezdett juult is szívni.

2020. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Taehyungról már picit lepergett ez az egész, most jelenleg Jungkook van célba véve és iszonyat aggódom hogy ő is depresszióba esik, ráadásul Jungkook ő olyan hogy mindent nagyon magára vesz.iszonyat sajnálom őket
2020. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!