Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnek kezdeni ezzel a...

Mit tudnek kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es evek ota testkepzavarral kuzdom. problemas volt a gyerekkorom es valamiert az osszes frusztraciom a taplalkozasomon vezettem le (extrem dietak, +20kg hizasok, stb). Pszichologushoz is jartam, nem sok sikerrel. Ket eve viszont nagyjabol elfogadtam magamat, visszafogytam 57 kilora 176 cmhez es tartottam a sulyom. Felfedezett az egyik legjobb hazai modellugynokseg, viszont annyira nagy volt bennem a megfelelesi kenyszer, hogy depresszios lettem - es nem meglepo modon, ujra meghiztam, szoval megvaltak tolem. Azota teljesen beszippantott az egesz modellvilag, ejjel-nappal nagyon sovany modellek kepeit nezem es az o eletviteluket, dietajukat tartom peldaertekunek.

Viszont amiota az ugynokseg nem akar foglalkoztatni, a csaladom szinte rendszeresen bant, hogy kover vagyok. Fogdossak a hasamat, celzasokat tesznek, sugdoloznak, kirohognek. Ma peldaul vasarolni voltunk (az anyam, noverem es en) es hangosan azon viccelodtek, hogy vajon az XL-es ruha ram fog-e jonni... aztan beszoltak, hogy szukebb ruhakat kene hordanom, mert a bovebbektol azt fogom hinni, hogy meg hizhatok. Utana itthon bevallottam nekik, hogy iszonyuan megbantottak ezekkel es szeretnem, ha kevesebbszer hoznak fel ezt a temat, mire azt a valaszt kaptam, hogy addig fognak piszkalni, amig annyira nem zavar a koversegem, hogy visszafogyok (elmondasuk szerint most egyatalan nem zavar).

A noverem szinten modell volt, anyam sportolo, szoval mindketten vekonyak es ertheto, hogy nagy elvarasaik vannak.. viszont ugy erzem, lassan beleorulok ebbe az egeszbe. Par baratnomnek elmeseltem a viselkedesuket es szerintuk beteges.


2020. febr. 28. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
A mostani sulyom korulbelul 66 kg, ezt kihagytam a kerdesbol.
2020. febr. 28. 20:13
 2/2 anonim ***** válasza:

A családodat kéne pszichológushoz küldeni. Tisztára nem normálisak, ők tesznek tönkre. Aztán meg lennének lepve, ha súlyos anorexiával kórházba kerülnél.

Te szeretnél modellkedni? Milyenek a méreteid, mell, derék, csípő? Ha megfelelnek a követelmények, és valóban szeretnél ezzel foglalkozni, kereshetnél egy másik ügynökséget.

Ha nem, akkor próbálj mást keresni, amit szeretsz. Olyan szakmát, amiben jól érzed magad, és nem számít a kinézet. Úgyis hamarosan el kell döntened, mit szeretnél tovább tanulni.

Jó lenne, hamar kikerülni abból a negatív családi háttérből.

2020. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!