Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok előfordult már ehhez...

Nálatok előfordult már ehhez hasonló? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Hogy rátok köszönnek Jó reggelt-el (reggel) és Jó napot-al köszöntök vissza? Szerintetek gáz?
2020. febr. 28. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ilyen hülye apróságokkal foglalkozni sem érdemes.
2020. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, sokszor.


Volt hogy én is megálltam utána 1 pillanatra, hogy "Wow, ezt picit furcsa reggel 8kor mondani", de kb 100x megtörténhetett már és egyre sem emlékszem pontosan, csak hogy 1x kicsit valamiért elszégyeltem magam.


Szóval szerintem nem nagy dolog.

2020. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hajnali négykor kelek fel, akkor nekem már hét órakor nap van.
2020. febr. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, elfogadható. Nálam volt már, hogy este volt, és zavaromban "Jó reggelt"-et kívántam:).
2020. febr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Mi miatt voltál zavarban? :)
2020. febr. 29. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami gyàrba mentem egyszer be, ahol jo reggelteztem es mindenki kelletlenül jonapotozott vissza, éreztetve, hogy nekik 6 7 ora, a müszakkezdes a reggel, nem a 9 ora.azota ha boltba is megyek reggel, jonapotozom nehogy rosszul èrintswmen vkit hogy èn kèsöbb kelek :D
2020. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, a lényeg, hogy van visszajelzés.
2020. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!