Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki tud segiteni? Teljesen...

Valaki tud segiteni? Teljesen tehetetlen vagyok.

Figyelt kérdés

Egy csalodas vagyok a szuleimnek.

Egy olyan helyzetbe kerultem, ahonnan nincs kiut, barmit teszek. Tehetetlen vagyok. Elkeseredtem. Egyszeruen nem vagyok kepes arra, hogy teljesitsem elvarasaikat. Almaimat eddig sorra leromboltak, most is azt teszik. Az iskola nem megy nekem, de a fozeshez kiemelkedoen jo erzekem van, tehetseges vagyok benne. De senki se akar nekem segiteni. Se a tanarok, se a szuleim, senki. Kialtok en a segitsegert, de senki se hallja. Magamra maradtam. Egyedul vagyok ebben a kibszott vilagban. Meg akarok halni sokszor. Nem azert, mert nem akarok elni, hanem azert, mert nincs boldog eletem es nem akarok tovabbi csalodast okozni a szuleimnek. Az irantuk erzett szeretetem lassan kezd elhalvanyulni. Nem vagyok halatlan, megis csak eltartanak, csak egyszeruen mar nem birom tovabb.

Nagyon sajnalom, hogy ha zavaros amit irtam, de ezek a mondatok jartak a fejemben, igy tudtam kiadni.



2020. febr. 29. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szüleidnek akarj megfelelni, hanem magadnak. Ne foglalkozz velük, tanulj azt amit szeretsz. A te életed, nem az övék.
2020. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után a saját utadat járhatod majd, nagykorú leszel.
2020. febr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok.

Egyetemista vagyok, lassan aktuális lesz a szakdolgozatírás. Van kedvenc területem, amiből nagyon szívesen írnék, egész jól megy, sőt, úgy mentem az egyetemre, hogy majd azzal fogok foglalkozni, de senki sem akar elvállalni, nem tudom, igazából miért. Bezzeg a menő sggfejeket meg cicababákat elvállalják, akik végigpofázzák az előadásokat. Ha már eddig eljutottam, be is fejezném.

Szüleim engem hibáztatnak, mert nem találok senkit.

Annyira fáj.

2020. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem tudsz elköltözni? Akár rokonokhoz, nagyszülőkhez? Suli mellett dolgozhatnál valamit.
2020. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyugi. Én is egyedül vagyok. Nekem se segítettek a szüleim. Nekem is meg kell felelnek minden szarnak. De megtaláltam azokat az embereket akik segítenek, te is meg fogod találni, csak keresned kell, kitartás!
2020. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!