Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt egyszerre több barátnőd/p...

Volt egyszerre több barátnőd/pasid? Ha igen, mennyi? Volt lebukás? Jól működött?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert rohadt gerinctelen dolog.
2020. febr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Volt egy allando baratom kb 6 evig, ebbol nagyjabol 4 evig hol huzamosabb ideig, hol csak alkalmankent volt mellette egy szeretom. A szeretombe voltam szerelmes, a baratom csak zsarolt es fenyegetozott, ezert voltam vele, bar kb hetente szakitottunk. Bar lett volna erom elhagyni vegleg 2 ev utan ‚ mert semmi ertelme nem volt egyutt lennunk.
2020. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Volt, fél évig volt két barátom. Egyszerűen nem tudtam dönteni. Nem vagyok rá büszke. Nem volt lebukás, végül otthagytam az elsőt és hozzámentem a másodikhoz.
2020. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah, nem buktunk le konkretan soha, de vhol tudta megis hogy mi van.
2020. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
egy se volt, nem hogy egyszerre több.
2020. febr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Max. pár napig, 1-2 hétig, amikor két ismerkedési fázis egybeesett. Amint döntöttem egyikük mellett, szóltam a másiknak.
2020. febr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-oshoz: ja, így is voltak elég kellemetlen szituációk.
2020. febr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Négy feleségem van, viszonylag jól kijöttek egymással, ha patáliát csaptak, akkor maximum odacsaptam egyet és egyből rend lett.


Allah legyen veled:

Mohamed Abdul

2020. febr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt kettő egyszerre, 5 napig. A második, akivel később jöttem össze tudta, hogy van más. Már el akartam hagyni az elsőt, csak 5 nap múlva lett volna a heti találkozás és úgy illik, hogy személyesen mondom a szemébe a dolgot. De addig is igent mondtam az újnak, szóval ha úgy vesszük, volt egyszerre kettő.
2020. febr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem mikor megcsalt a pàrom onnanstol tudtam hogy nem is szeret. Igy mellette keresgettem màst kapxsolatfüggöség miatt.

De mivel öt szerettem soha nem fogott meg senki, a félrelépésekkel amikbe beleeröltettem magam bosszubol inkabb csak magamnak okoztam kàrt. Mert szoval olyannal lenni kinbol aki irant nem érzek semmit,(es aki irantam sem semmit), hat rajöttem hogy magammal cseszek csak ki, semmi èrtelme.


Szoval voltak párhuzamos kapcsolataim es mindemellett magànyosabb voltam es szeretetéhesebb mint aki egyedül van, àllitom.


Minden szemét sraccal megtettem ezt, mire leesett hogy bakker magamnak àrtok csak ezzel. Mindenkinek jo igy hogy ott vagyok neki kéznél, csak nekem nem.

2020. febr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!