Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom hogyan kezeljem mar?

Nem tudom hogyan kezeljem mar?

Figyelt kérdés

30 eves vagyok, parommal, 2 gyerekunkkel elek alberletben. Egesz eletunkben kemenyen dolgoztunk, de sajnos meg mindig nem jutott sajat lakasra. Unokatesom hozzament egy munkakerulo, de szulei reven gazdag fiuhoz. Mar a masodik hazat kapjak csak ugy a szuloktol es kozben nekem sir, hogy nincs penzuk, mert a ferj nem dolgozik eleget.

En meg tudom rossz dolog, de megorulok az irigysegtol. A tehetetlensegtol, hogy nem tudom nekem mikor lesz valamim. Tok sokat sirok, hogy mennyire igazsagtalan ez az egesz es nem tudom merre induljak, hogy nekunk is meglegyen legalabb egy haz, anelkul, hogy eladosodnank.


2020. márc. 2. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki az ezirányú gondolataidat, és azt az energiát, amit az irigykedésre fordítasz, használd jövedelemteremtő tevékenységre.
2020. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Állj be a helyi fideszbe, dőlni fog a lóvé! Ma az kevés, ha keményen dolgozol, sőt semmit sem ér!
2020. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Szóval 30 éves vagy

2 gyerekkel

Vállalj még egy gyereket és vegyétek fel a babavárot 10m Ft

Akár banktól is hitelt felvenni 10m Ft


Jó hülye voltál,hogy albérletbe mentél mindenki tudja,hogy nem éri meg az albérlet kidobott pénz és nem is a tiéd


21 évesen végeztem a sulival, szülőkkel élek természetesen adok haza pénzt,mellette teszek félre havonta X összeget

Most 23 évesen van 3.5 millió ft önerő és a banktól megkaptam 10m ft hitel

Most veszek házat 2 szobás 54nm, sajátom lesz

2020. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjts pénzt

Válts munkahelyet

Keress jobbat

Vegyél fel hitelt

Sok lehetőséged van

2020. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha lett volna lehetosegem a szuleimmel lakni, akkor azt valasztottam volna en is. Sajnos nem.
2020. márc. 2. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom közhely, de nem lehet pénzért boldogságot venni!

Ha egészségesek vagytok, szeretitek egymást, így is tudtok élni, hónapról hónapra, akkor értékeld ezt, mert nagyobb kincs mint egy ház!

Az a birtokolni való valami, meg majd jön, idővel, ha együtt akarjátok.

2020. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez most jól jött kedves utolsó!
2020. márc. 2. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-nak igaza van.

Uncsid nem lesz boldog azzal a palival hosszútávon, bármennyire is pénzelik most még a szülők

2020. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!