Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy transznemű honnan tudja...

Egy transznemű honnan tudja hogy az?

Figyelt kérdés
szoktak benne kételkedni vagy tény legesen tudják hogy azok? én lány vagyok és kb7-8 éves korom óta fiúsan öltözködöm fiús játékokkal játszottam néha babáztam is. és szerintem mindig is fiúnak képzeltem magam volt egy kiskori fiú barátom akivel mindig katonásat játszottunk és emlékszem rá hogy mondtam neki hogy fiú akarok lenni. mostanra viszont fiú akarok ugyan lenni de nem úgy hogy átműtettem magam mert attól szerintem nem leszel 100%ig férfi főleg odalent mert én nem szeretnék úgy barátnőt hogy el kell neki mondani hogy ja amúgy én nőnek születtem. mindig is hosszú hajam volt mert nem mertem levágatni mert féltem hogy hogy fogok kinézni most elhatároztam hogy le fogom vágatni a hajam akár hogy is fogok kinézni de anyám ki nyírna mert ő neki mindig is a kicsi lánya maradok ő nem tudja ezt a dolgot. egyszer valamiről volt szó és anyám azt mondta hogy én nem vagyok fiús és ez olyan rosszul esett. rélen mentünk a haverommal valahova és a hajam el volt dugva a kabátomba hogy ne legyen vizes és egy apuka a gyerekének mondott valamit és benne volt hogy ott az a két fiú és tök jól esett. egyébként mindig visszahűzódó voltam sokat piszkáltak az iskolában kiközösítettek... és most is visszahúzódó vagyok és ezen is változtatna szerintem ha levágnám a hajam mert nagyon zavar hogy hosszú nem lehetek önmagam. iskolába játszottunk szerepjátékokat akkor én mindig fiú voltam. nem voltak barátaim most is csak 1 fiú haverom van akivel felnőttem. nem volt még párkapcsolatom sem fiúval sem lánnyal. férfival el sem tudnám képzelni magam én nem tudnák nő lenni egy kapcsolatban. sosem foglalkoztam azzal hogy most nekem kellene egy pasi míg a többieknek már volt vagy 6. nemrég kezdtem el felfigyelni a lányokra azt is csak véletlen és akkor kezdtem el azon gondolkodni hogy akkor én most leszbikus vagyok? utána jött az hogy transznemű, vagy tomboy de a tomboyok nem akarnak fiúk lenni és itt jött az hogy én akarok fiú lenni de nem műtéttel. tehát akkor most mi van? lehet hogy az egész amit írtam az egy nagy katyvasz mert jöttek a gondolatok össze vissza
2020. márc. 2. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem bármibe bele lehet magyarázni, de ha érdekelnek a lányok attól még nem vagy transznemü, se attól ha inkább fius dolgok érdekelnek
2020. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Attól, hogy átműtteted magad, még nem leszel fiú. De nem is kell annak lenned. Vannak ilyen lányok akiknek rövid a hajuk, és ingben járnak. Én meg pont fordítva vagyok, mert fiúnak születtem, de mindig is lány akartam lenni. Most azt, h miért az nem tudom. De már jól érzem magam így ahogy vagyok. És szeretem is a férfiasság előnyeit, mert 195cm vagyok, és szeretek magas lenni. Viszont a testalkatom elég lányos, mert x lábam van, meg vékony vagyok stb.


Meg egyébként is hetero vagyok. És lehet h csak azért akartam lány lenni, mert óvodás korom óta szerelmes vagyok minden lányba, és talán azért csak lányokkal játszottam mindig, mert szexelni akartam velük. Vagyis szinte tuti, h ezért.


De mióta rengeteg lány barátom van azóta elképzelhetetlennek találom, h én lány legyek.


Neked is lehet h ez lenne a megoldás, h szerezz sok fiúbarátot.

2020. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Amit leírtál emlékeztet Ruby Rose történetére, sokáig gondolkozott ő is a nem váltáson. Igazából ezt csak te tudod eldönteni hogyan ereznéd jól magad. Esetleg érdemes lenne pszichológus segítségét kérni, hogy rendezd magadban a dolgokat
2020. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érzik.


Én sem voltam az a tipikus lányos lány, fiús témák érdekelnek most is - de attól még nőnek érzem magam belül is. A magamról alkotott képem is egy nő.

2020. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is van néha egy ilyen mintha lány lennék érzésem, de attol fuggetlenul fiu vagyok,az is akarok maradni,lenni.
2020. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy érzed hogy valami nem oké. Lehet hogy úgy mutatkozik meg hogy nem a születési nemednek megfelelő dolgokat szereted, lehet hogy úgy hogy taszítanak a nemi jellegeid stb, sok jele lehet. De nincs igazán egy sablon ami mindenkinek 100% beválik. Ha fiú "akarsz lenni" az egy erős jel hogy nagy esélley transz vagy, de így se biztos.
2020. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tekintek magamra lányként és sosem értettem más lányokat hogy hogy tudják szeretni magukat
2020. márc. 4. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, annak számítok-e, de leírok néhány dolgot.


férfinak születtem, de mindig is lányosabb voltak, lány barátaim voltak. eddig semmi extra.

viszont kisebb koromban mikor pl. fürödtem, azon gondolkodtam, hogy nem lenne-e jobb, ha ott lent női nemi szervem lenne.

ezen kívül amikor mondták, hogy „majd ha apa leszel”. iszonyúan rosszul éreztem magam.

amikor főiskola miatt, pár évig Bpre költöztem, azonnal nőiesen kezdtem mozogni, sztem azért, nem voltak mellettem s szülők, rokonok, akik midnenáron férfit akartam nevelni belőlem.

2020. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kfvipfan5 válasza:
60%

Hát én onnan tudtam hogy mikor bele néztem a tükörbe egy idegen nézett vissza... Mindig vonzott a lányos ruha,smink stb...Amikor a nevemen szólítottak mindig kivertem a balhét hogy nem ez a nevem...

Sok dolog van amitől úgy lehet érezni hogy transznemű vagy...de inkább a pszichiáter+pszichológus segített kideríteni..

19/Transz lány

2020. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!