Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elpirulok ha lánnyal vagy...

Elpirulok ha lánnyal vagy lányról beszélgetek, nagyon kellemetlen, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy sem úgy alakult az eddigi életem, hogy nem nagyon beszéltem lányokkal, általános iskolában mindig gúnyoltak a leányok mert akkor is kövér voltam és most is , és a kövérek ügyr undorítóak, na én mindig undorító voltam, annak ellenére, hogy mindig fogat mostan, akkor is mint már 14 éve kezet és zuhanyzásnál hajat, hogy mindig tiszta legyek és ne legyek beteg. Oké, elfogadtam, hogy ez van nem is érdekel, pontosan tudom, hogy felső tagozatosként és középiskolába sem beszéltem lányokkal max. köszöntem. Senkit nem akarok semmivel zavarni,nem nyomulok és mindenkit békén hagyok mert tudom, hogy egy felesleges teher lennék bármilyen társaságba.


Most viszont van egy lány aki tetszik, ilyen egyszer volt, még általános suliba, akkor egy üdítőre hívtam meg egy lányt, de kínos volt és elbohockodtam a dolgokat. A mostani hölgy, vagyis csajjal sűrűn találkozok és eléggé feldobja a napom ha kérdezi, hogy " szia, mi újság" soha nem kérdezte még ezt a másik nem. Mindig kerűltem.

Ennek ellenére szüleim rákérdeztek, és elpirosodtam, ami nagyon rossz mert ilyen eddig nem volt. Mosttantól ha tetszik valaki vagy beszélek vele el fogok pirosodni és nyomulásnak veszik, majd kiröhögnek. Ez lesz, tudom.

Mit találjak ki, hogy ne történjen ilyen?


Tudom, hogy a kinézetem az oka, nem akarok változni mert azért is kinevetnek, mivel úgy is feladom és akkor az lesz, hogy " a kis pufi próbált ember lenni, de ez sem jött neki össze" . Szóval változni sem akarok.


Most, hogy leírtam, egy félős senki vagyok, szeretnék tippeket kapni, hogy mit tegyek, hogy ne piruljak el?

23/f


2020. márc. 2. 11:44
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:

Dinka vagy. A fittség szép, a szépség az egészség reklámja. Egy nem dagadt pasasnak sokkal jobbak a lehetőségei, mint egy nem dagadtnak.

"mert azért is kinevetnek, mivel úgy is feladom" Hát ne add fel. Iratkozz be valami nem szem előtt lévő edzőterembe, és járj oda heti 3 alkalommal, heti 3-4 alkalommal kocogj hajnalban, amikor nem látja senki. Kérd ki egy táplálkozási tanácsadó tabnácsát (edzőtermekben szokott lenni ilyen). És júliusra egészen kipattinthatod magadat.

Ami ettől visszatarthat az a lustaság és a gyávaság (mert kényelmesebb okkal bírni, miért nincs csajod). Akik most menet közben kinevetnek, azokat jegyezd meg, mert ők nem a barátaid. Amennyire most kinevetnek, annál 100-szor rossazbb érzés lesz évek múlva visszatekinteni az elvesztegetett lehetőségekre, csajokra.

2020. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell az ismerkedést és a társasági viselkedést.
2020. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!