Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénz boldogit?

A pénz boldogit?

Figyelt kérdés
Nehany gondolatot irhatnatok a velemenyek kapcsan!

#A penz boldogit
2020. márc. 2. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem boldogít, de a hiánya tud boldogtalanságot okozni.
2020. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem, a pénz nem boldogít és boldogságot nem lehet pénzért venni.
2020. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de jó ha van.
2020. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem, de lehet belőle venni például törpespiccet és az tényleg qrvára boldogít. :D


Viccet félretéve, attól függ szerintem, honnan jön. Engem nem tudna olyan pénz boldoggá tenni, amit erkölcstelen úton szerzek vagy amit valaki más elől használok el. És persze nem váltja ki az emberi kapcsolatokat, a szerelmet és az egészséget sem. De fordítva viszont igaz, hogy ha nincs pénzed, az sokat ront az általános jólléteden... A nincstelenség egy hatalmas teher, de ha elérsz egy átlagos életszínvonalat (legalábbis én), onnantól már nem kapaszkodsz úgy a pénzbe.

2020. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
A pénz nem boldogít, de hozzájárul ahhoz, hogy olyan dolgokkal tudj foglalkozni amik igazán boldoggá tesznek.
2020. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem boldogít, csak ha van. (kínai mondás)
2020. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem, de kivon az életedből olyan tényezőket amik boldogtalanná tennének.


Szóval itt nem arra gondolok, hogy 60 milliós Tesla Model X-et veszel és már boldog vagy.


Hanem mondjuk ha maximálisan megtudsz engedni egy csak Suzuki Vitarát, minden fenntartási költséggel.


Akkor óriási szinten megnöveli az életszinvonaladat, hogy többé nem kell mondjuk vonatoznod és hogy onnantól kezdve bárhová elmehetsz, bármikor.


Szóval egy biztos anyagi háttér bizonyos szintig megoldja azokat a problémákat, amik amúgy gondokat okoznának és potenciálisan elvenné a boldogságod.

2020. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
A pénz nem boldogít, de jó ha van.
2020. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, hajnalozas, tanulás, meló helyett tudnék otthon dogleni, meglenne mindenem ami kell, tudnék magammal foglalkozni, nagyobb önbizalmam lenne, több lánynak bejönnek így talán (kipihenten, stressz mentesen, gondtalanul, több pénzt költve a kinézetemre), jobban élvezhetnem azz életemet, utazhatnék, szórakozhatnék, bizonyos penz mennyiség fölött hatalmat is adna. Nyilván van amit nem tudsz belőle meg venni, de magadból többet kitudsz hozni ha van, ismerőseidet is segitheted általa.
2020. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Én örülök,hogy van pénzem

A pénzből vettem házat

Vettem autót


Megszerveztem az esküvőt,megvettem magamnak az esküvői ruhát


Minden évben el tudunk menni nyaralni

Van kiskutyánk


Szóval igen boldog vagyok mert ha nem lenne pénz nem lennének ezek a dolgok

Nem a pénz boldogít, hanem az amit veszek rajta,de a pénz nagyban befolyásolja ezt

2020. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!