Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig kell még az ártatlan...

Meddig kell még az ártatlan embereknek életveszélyben élniük nap mint nap amiatt, hogy sokak hobbija a veszedelmes ösztönlények tartása?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 5. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Amíg nem vesznek minőségi paprikasprayt meg egy gázpisztolyt.


Ezek alaphangon 60-ól megvannak. Ami egy NÁJKI cipő ára.

2020. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Rendes szulo nem csapja ji az utcara egyedul a 6 eves gyereket. Illetve megtanitja neki,h viselkedjen kutyaval,h ne provokaljon ki tudatlansagbol harapast.


Nyaralasnal kobor kutya falkakkal talalkoztunk 3 hetig minden nap es soha nem voltak agresszivak. Nagyon nyugodt kedves volt mind.


Ezek mind szenzaciohajhasz kitalaciok egy ujsagirotol a nagyobb figyelem erdekeben. Ugy kamu,ahogy van.

2020. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"hogy sokak hobbija a veszedelmes ösztönlények tartása?"


A kóborkutyákat nem tartják bátyja, azért kóborkutyák. Semmi értelme a konklúziódnak.

2020. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy egy ösztönlény meg sokkal kiszámíthatóbb, mint egy ember. A gazdás kutyák pedig nem ösztönlények jó esetben.
2020. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek kóbor kutyák. Ettől függetlenül tényleg kezdeni kellene valamit ezzel.


Nincs gyerekem, de van egy kicsi kutyusom, akit imádok, és őt is borzalmasan féltem egy-két elszabadult állattól...

2020. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#6.


Sőt, még erős kerítés is van.


Viszont nem egy falubelihez, a saját portájára bement már az utcáról valami.


Ez szerintem attól függetlenül nem normális, hogy hány pisztoly, spray, bot, fejsze vagy akármi más van otthon...


De figyelj, nyugodtan alkoss feltételezéseket, ha veszekedni akarsz.

Ám ez a stílus nem engem minősít.

2020. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi köze a kérdésnek a cikkhez?

A kóbor kutyákat nem tartja senki, se hobbiból se más okból, épp ezért KÓBOR kutyák...

2020. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem harapott meg kutya.

Gyerekkoromból nagyon rossz élményem van a kutyákkal.

(Jólnevelt gyerek voltam)


Igen, vannak gonosz állatok is. Én a kutyákból ezeket kikaptam.

Mind a mai napig nem szeretem a kutyákat, persze ezt meg is érzik. Ha végigmegyek egy kisvárosi/külvárosi/falusi utcán, az összes kutya végigugat engem, egy egész koncertet rendeznek... :D

Persze az sem segít, hogy néha "macskaszagom" van. :D

F

2020. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!