Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mièrt lehet az amikor egyedül...

Mièrt lehet az amikor egyedül nem talàlja fel vki magàt?

Figyelt kérdés

Nincs baratom sokszor nem érnek ra a baratok legtöbbször egyedül vagyok.


Es egyszerüen keptelen vagyok izgalmat vagy boldogsagot vinni az eletembe egyedül es magamnak.


Barmi ami erdekel hobby stb minden csak arra jo hogy elmenjen vegre vele ez a nap is.


2020. márc. 6. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember társas lény, aki vágyik mások figyelmére, a másokkal való kapcsolattartásra.
2020. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Anya azt mondta ironikusan, biztos borzaszto lehet nekem az, hogy sajàt magammal kell lennem, meg magamat elviselni, mindjart megsajnàl.


Meg màsok is itt a gyk n, ugy elvannak egyedül. Filmeznek olvasnak, bicikli, tura ez meg az.

En is szeretek sokmindent, de nekem ez igy sehol nem jo.

2020. márc. 6. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Hobbikkal kapcsolatban kereshetsz neten csoportokat, fórumokat, bármit, lehet hobbi kapcsán ismerősöket is találni - közös érdeklődés jó alap.
2020. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert nem szeretsz olvasni. Én imádok és az nem egy társas hobbi. Persze lehet valakivel beszélgetni egy könyvről, de az más.

Örülj inkább olyankor annak, hogy nem idegesít senki. Egyél csokit, hallgass jó zenéket!

2020. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én megelni szeretném az életet es nem vegetàlni benne.

Ilyen a film olvasas is, masok életét/gondolatait kivülröl szemlélni csak. En benne akarnèk lenni, részese lenni.


Kicsi koromban azt hittem majd minden jön magátol. Az események, történetek az életembe.

Kezd leesni, hogy semmi nem jön magàtol semmi nem törtenik.


Tul vagyok màr a magamat szorakoztatom hobbyk nyujtotta élményeken. Nekem ez kevés.

Legszivesebben kiütném magam hogy ataludjam a hétvègét es végre hetfö legyen.


Voltam csoportokban. Az online kapcsolatokat nem tudom atvinni személyesbe. Most a telefonom legyen a baràtom vagy hogy?

2020. márc. 7. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, rájöttél a dolgokra: az embernek magának kell tennie tevőlegesen azért, hogy életében történjenek dolgok. Nem azon dondolkodni: "hogyan aludhatnád át a hétvégét".

Netes kapcsolatok személyesbe történő átvitele: személyes találkozók kezdeményezése például.

2020. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia menyjél le sétálni én is járok egyedül sétálni biztosan van valami sétáló utca a közeletekben.
2020. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha arra van igényed, hogy ne csak passzívan, hanem aktívan élj, akkor miért nem teszed ezt? Miért nem lépsz be klubokba, egyesületekbe? Velük aktív lehetnél! Járhatnál táncra, sportra, vagy elkezdhetnél kórusban énekelni például.

Ha lenne kutyád, járhatnál kutyás programokra, megismerkedhetnél más kutyatartókkal.

Miben vagy jó, miben vagy érdekes? Olyan irányba indulj el! De ne mástól várd, hogy érdekessé tegye az életed!

2020. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Nem maradt ki a gyerekkorodból olyan dolog, mint a bulizás, baráti kör, élmények?

Nekem elég zaklatott életem volt, nem igazán tudtam úgy élni mint egy átlag gyerek/tini.

Küzdöttem a depresszióval, amiből mára egy belső üresség maradt vissza.

Van párkapcsolatom, együtt élünk. Tudatosan odafigyelek hogy ne legyek folyton a nyakán, hanem magam is el tudjak lenni, hogy ő is tehesse a dolgát.

Kérdező, nem ismerlek, én a magam részéről az űrt tudom felhozni, amit az a sok sérelem és trauma okozott. Viszont a végeredmény ugyanaz mint nálad.

Szerintem első körben fizikailag fáraszd le magad, edz, sétálj. Aztán kicsit lehiggadsz, és képes leszel olvasni, filmezni.

Ha nincs senkid akkor ismerkedj akár itt is, nem feltétlen kapcsolat céljából, de jól tud jönni a másik nemmel való kommunikáció.

Minden jót.

2020. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!