Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg csak akkor tudok...

Tényleg csak akkor tudok előrelépni a mai világban ha egyedi vagyok? 21/F

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Mit gondolsz?

2020. márc. 14. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2020. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mire gondolsz.

Igen, egy szimpatikus személyiség sokat tud javítani az esélyeiden (hidd el, tapasztalat), és ehhez valamennyire hozzájárul az egyediséged (jellemben), de nem egészen értem, hogy mire érted a kérdésedet.

20/L

2020. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legyen pl munka, külső, csajozás
2020. márc. 14. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekben semmi egyedi nincs, legalábbis a szó jelentéséhez nincs sok közük.

Az előrelépéshez nyilván kell dolgozni (és tanulni), enélkül elképzelhetetlen lenne a fejlődés folyamata.

Egy megnyerő külső csak előnnyel jár, de nem kell modellnek lenned, hogy érvényesülni tudj. Erre is rengeteg példa van, a jó külső nem egyenlő a sikerrel, de kétségtelenül nem áll az útjába.

A párkeresés abszolút magánügy, nem várja el tőled senki, legfeljebb saját magad. Az viszont tagadhatatlan, hogy egy támogató és szerető társ mellett több esélyed van elérni a céljaid, de ez igaz a családra és barátokra is.

20/L

2020. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt. Ha valóban egyedi vagy, azt a tömeg nem tudja kezelni. Azt szereti a tömeg, ha "tucategyedi" vagy.
2020. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor tudsz előrelépni, ha értelmes vagy és legalább elfogadható szintű szociális készségekkel rendelkezel.
2020. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!