Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti belemennétek hogy 4-5 éven...

Ti belemennétek hogy 4-5 éven belül megkeressetek egy házra valót, de cserébe egyedül kellene élnetek, s minden pénzt meg kellene spórolnotok?

Figyelt kérdés

Csakhogy mindezt már 34 évesen, egyedülállóként. Pénzt csak albérletbe költesz, magadra minimálisat.


Mindezt azért hogy legyen hova családot alapítani. S itt a gond: 40 évesen? Így lehet semmi értelme nem lenne már. Elmúlnak azok az évek amiket a családalapításra kellene szentelni. 40 évesen már aligha van erre esély, s találni egyáltalán valakit akivel lehet. Mit gondoltok? F


2020. márc. 15. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem a családlapítási téma nem érdekel, így igen, belemennék ebbe a dologba.
2020. márc. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40 evesen csak Magyarorszagon szamitasz oregnek.

Siman lehet barmit!

Mellesleg talan jobb lenne, ha egy novel egyutt dolgoznal a hazra valon. Valaki olyannal akinek szinten nincs semmije.


A kozos cel elegge osszekovacsol.

2020. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2, egyszer már befürödtem egy ilyennel. Úgy indult ahogy írtad, aztán kiderült hogy neki teljesen mások a céljai, s engem akart felhasználni hozzá.
2020. márc. 15. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!