Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem furcsaj azok az emberek,...

Nem furcsaj azok az emberek, akik szinte meg akarnak bolondulni, csak azert mert otthon kell ulni?

Figyelt kérdés

Szinte bele vannak betegedve, mintha azelott legalabbis 30 kulteri hobbi, es 20 edzes az emberek napi resze lett volna.

A tobbseg eddig is otthon ult (foleg telen, amikor tenyleg nincs mit csinalnu), most meg szinte meg akarnak orulni...


2020. márc. 17. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem mindenki ült otthon ,elég ingerszegény a négy fal között de el kell fogadni hogy most ezt kell tenni.
2020. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Más az, amikor valaki szabad akaratából van otthon, mint amikor korlátozzák a szabad akaratában. Ilyenkor rendszerint a korlátozás nem tetszik nekik, nem feltétlenül az, hogy nem mozdulhatnak ki.


Ha azt tiltanák meg, hogy cukros italokat igyanak, akkor azért bolondulnának meg.

2020. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsák - abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy különbözünk egymástól. Minden embernek más igényei vannak - és ebben most a szabadság vágya, mozgási-, szellemi igény viszi a prímet. Szerencsésnek vallhatom magam a jelenlegi helyzetben, mert simán képes vagyok akár egy hetet is úgy eltölteni otthon, hogy nem mozdulok ki semerre, semmilyen indokból. Számlákat betolja a párom és akkor is sort kerítünk havonta egy nagy bevásárlásra, ha nincs vészhelyzet, ill. klausztrofóbiával sem küzdök, - évekig dolgoztam olyan helyen, ahol fizikai lehetetlenség volt ablakot nyitni is, mert nem volt. Együtt tudok érezni azokkal, akiknek távol áll az egyéniségétől az életmód, amit követek, - nekem nem lesz semmivel sem jobb attól, hogy negatívan viszonyulok olyan emberekhez, akiket nem is ismerek és lényegesen aktívabbak nálam. Remélem, nagyon alacsony lesz az aránya azoknak, akik "bekattannak" a szükséghelyzet közvetlen hatásaitól!
2020. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
AZ emberek megszoktak egy életritmust, ami most sokaknak megborul. Ezért van ez a "nem tudok magammal mit kezdeni" dolog.
2020. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Az honnan a fenéből jött neked, hogy télen nincs mit csinálni? 😃
2020. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg életképtelen van.
2020. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát én el nem tudom képzelni, hogy a tél miben akadályozza az embereket, mert speciel ugyanúgy kijártam futni, mint azelőtt, csak melegebb ruhában. Ja, kicsit megfogyatkoztak az ismerős arcok, de így is rengetegen tettek ugyanígy, ahogy ugyanúgy találkoztam éjszaka a bulizó tömeggel is, csak kültérről beltérre szorultak. Szerintem elmúltak már azok az idők, amikor az embereknek nem jutott télre más hobbi a gyerekgyártáson kívül :D
2020. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván senki nem örül a helyzetnek, de el kell fogadni, hogy most ez van.
2020. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsák. Rengeteg ember van, akinek ezzel felborul az élete. Megszoktad, hogy reggel elmész dolgozni/iskolába és most nem mész. Megszoktad, hogy találkozol a barátaiddal/családoddal/pároddal, most nem találkozol. Megszoktad, hogy eljársz enni-inni, most nem jársz. Megszoktad, hogy jársz edzésre/szakkörre/tanfolyamra/kirándulni/zenélni stb., most nem jársz. Vártad már a jó időt (mert már bizony tavasz van és nem tél...), hogy ki lehessen menni, milyen jó programokat szervezhetsz stb. és nem lehet. Lehetne ezt még sorolni... Tudod a többségnek azért nem úgy nézett ám ki az élete, hogy felkel, döglik a négy fal között és lefekszik aludni. Az embereknek van munkája, járnak iskolába/egyetemre/tanfolyamra és mindenféle programra, van szociális életük, van hobbijuk, szóval van életük és ettől most meg kell válniuk bizonytalan időre. Nyilván az ember felfogja a miértjét, érti az okokat és az érveket, így felelősségteljesen be is tartja az intézkedéseket és elővigyázatosságokat. Viszont szerintem semmi meglepő nincsen abban, hogy ez nem egyszerű. Nekem sem könnyű.
2020. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a többség nem ült otthon eddig, csak a munkanélküli antiszociálisok.
2020. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!