Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor kezdik el végre büntetni...

Mikor kezdik el végre büntetni a nyugdíjasokat, akik tesznek nagyívben az óvaintésekre és órákat tömegközlekednek az akciós farhátért?

Figyelt kérdés
Az egészségügy ígyis leterhelt, de ezek a vénemberek nem képesek otthon maradni.
2020. márc. 17. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nemtudom de tényleg ideje lenne.

Én még dolgozok .munkabab menet hallottam mikor két nénike azon sopankodott hogy hallottad nem lesz piac??!!jaj ..

Nekik nem esik le mi a baj ?! Az a legnagyobb lenyeg hogy nem lehet a piacon pletyózni??!!

2020. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

mikor kezditek el végre felfogni, hogy az apokalipszis miatti sírásból semmit nem lehet kifizetni?

persze hogy mennek, persze hogy az akciókat keresik, most végleg magukra maradnak szerencsétlenek, már mi se tudjuk őket támogatni úgy mint eddig, az egész család a szolgáltatószektorban, turizmus, kereskedelem, mi is hamarost megyünk az akció csirkefarhátodat kutatni, mert munkája senkinek nincs.... sok hisztis hippochonder miatt a bölcs és bátor kormányok tönkreteszik családok millióit, majd büszkén közlik, hogy megvédték az embereiséget a veszedelmes fertőzéstől?

2020. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd? És mit javasolnál? Kézlevágás? Akasztás?
2020. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok nyugdíjas valóban ilyen. De azért vannak olyanok is, akiknek nincs segítségük és el kell menniük ennivalót venni. Pl. az egyik rokonom egyedül lakik egy faluban. Neki át kellett buszoznia a szomszéd városba, mert csak ott volt hús, gyógyszer.
2020. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam, hogy nem lesz piac, pedig a vásárlók zöme nyugdíjas, talán le kéne már tényleg zárni, mert a multikhoz képest nem is olcsó, viszont nagyon gyorsan terjedhet a vírus, hogy sorban állnak, beszélgetnek stb. Szerintem lakhely elhagyási tilalommal lehetne maximum.
2020. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Lakhely elhagyási tilalommal.

Mindenki ugyanúgy mászkál így nemsok értelme van 😞

2020. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező! Ha felajánlod, hogy bevásárolsz nekik valószínűleg szivesen otthon maradnak. Amúgy az élelmiszer piacokat nem zárják be. Le kellene már állni az idősek pocskondiázásával. A diákokat miért nem szidod akik bandáznak az utcán mikor otthon kellene lenniük.
2020. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az én nagyszüleim már nem élnek, a páromnak van még egy zsémbes 85 éves nagyapja, aki konkrétan közölte a két unokájával - szülők sincsenek - hogy köszöni szépen nem kér a segítségből, oda ne menjünk mert fél hogy elkap tőlünk valamit, majd ő megoldja. Ezért amennyi erő van benne 85 évesen arra fordítja, hogy mindennap lemegy az aldiba... attól nem fél. Csak tőlünk fiataloktól.

2020. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy van egy ötletem: sújtsuk őket többszázezer forintos pénzbüntetéssel, mert élelmet és gyógyszert mertek vásárolni maguknak, és akkor többé nem lesz miből ellátni a szükségleteiket, és nem fognak téged zavarni, ahogy tömegközlekednek, mit szólsz? (remélem betáraztál elegendő klotyópapírt, hogy legyen mivel feltörölni a csöpögő iróniát...)
2020. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!