Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti eddig miben szívtatok a...

Ti eddig miben szívtatok a korona vírus miatt?

Figyelt kérdés

Mi most akartunk lakást venni, hát a piac befagyott és a hitel is bizonytalan.

Alig vártam már, hogy a hitel után felmondhassak, jelenleg örülök, hogy dolgozhatok otthon, legalább van fizetésem.

Munka mellett tanulok, most diplomáznék, az se biztos, hogy sikerül így.

A férjem a munkája miatt, 2 hétig nem jöhet haza.

Az már mellékes, hogy nincs kihez szólnom, mert a barátok messzebb laknak, és bár tanulnék, a könyvtár zárva stb.

Ki az, akinek még ilyen nagy dolgokban húzta keresztül a terveit?


2020. márc. 17. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen miatt.

Párom fizetés nélküli szabira lett küldve ,sok félretett pénzünk nincs.

Kilátástalan a helyzetünk.

2020. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hentes kisvállalkozóként 600 kg sonkával és további rengeteg más áruval készültem húsvétra, de a sonka a probléma, mert husvét után már senki nem fog venni..és most bezártak a piacok ahol árultam volna. Tesóméknak és szüleimnek megszűnt a külföldi munkájuk mert bezártak a szállodák ahol dolgoztak..egyikük haza se jöhetett, 2 hétig megfigyelik.
2020. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagyok, szinte semmi alapanyagot nem lehet már beszerezni így a héten mi is leállunk.
2020. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Építészeti szakon fogalmam sincs hogyan lesz megoldva a távoktatás, tekintve, hogy egy tárgyamon kívül az összes festészet, rajz, makettezés...


Páromnak dolgoznia kell, másik városban, de nekem haza kellett jönnöm, mivel a koliból elküldtek, így nem tudunk találkozni, ide most addig nem tud jönni a fertőzésveszély miatt.. de ma már rosszul is érzi magát..


Barátaim messze vannak, bár ez msot sleppet sem érdekel.


Nyaralásunk lemondva.


A hormonjaimmal gondok vannak, épp a kivizsgálás középén voltam, de így az orvosi dolgokat hanyagolnom kell. Viszont valószínűleg így meg kell ismételni majd a vizsgálatokat (vérvételek), mert 2 hónap múlva nem feltétlen lesz releváns az eredmény. Mivel magánorvosnál voltam, ezért nem lesz olcsó, megint mindent kivizsgálni, pláne, hogy egy ilyen 10-15 ezer között mozog.


Nem nagy dolgok annyira, de felborított mindent.

Persze inkább ez, minthogy beteg legyen bárki is a kényelem miatt, szóval erre gondolok most.

2020. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, azt ki is felejtettem amit a 3as írt, a héten én se tudok gyártani, mert nem kapok húst nagykerből se, illetve 1100 helyett 1600ért adják kilóját a készlethiánnyal visszaélve. Többszáz kilónál ez rengeteg
2020. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Le akartam ülni a főnökeimmel megbeszélni, hogy ami most a főmunkám, attól elbúcsúzhassak, amit meg mellette mellékesen kell csinálnom, azt fogadják el fél állásnak. (A többi munkát és jövedelmet biztosítaná a vállalkozásom.) Ehhez jól el kellett volna kapni a pillanatot, amikor pont nyugalom és normális légkör van. Ehhez képest most mindenki totál ideges és kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy ezzel foglalkozzon. Teljesen esélytelen most szóba hozni ezt. Újabb hónapokat kell várnom, könnyen lehet, hogy őszig tolódni fog. Ráadásul szabira se nagyon tudok menni.
2020. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6

Legalább van munkád sokaknak az sincs már ...

2020. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szívás-nem szívás: otthon vagyok, bármikor telózhatnak, hogy menjek be helyettesíteni, ügyelni. Tehát nem a megszokott menetrend szerint élem az életemet.
2020. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Feleségem megkívánta a palacsintát de sehol sincs liszt.

Munkahelyem megy tovább, max több órát kell dolgozni ha úgy jön a parancs.

Az ovi bezarasa a legnagyobb gond jelenleg.

2020. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel a gyerekes, a 60 év feletti és lassan a pesti kollégák is kiesnek, mi páran fiatalok visszük a hátunkon 20 ember munkáját, ami miatt a sajátommal nem igazán haladok. Mivel a családban több idős és beteg van mindenki home officol, de nekem be kell járni, ezért nem találkozhatok egyik rokonommal sem, mert félnek, hogy elkapok valamit és tovább adom. Egy nagyon fontos munkát nem tudok befejezni, mert nem szállítottak ki hozzá valamit és félek, hogy már nem is fogják tudni (külföldről jönne).... és én még mindig a szerencsésebbek között vagyok, mert legalább van munkám. Kitartás mindenkinek!
2020. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!