Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy ebben az...

Elképzelhető, hogy ebben az 1-2 hónaban olyannyira szorgosan önképzik magukat otthon az emberek, hogy alig lesz betöltetlen állás a korábbi hiányszakmákban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

It területen például ez szerintem nem lehetséges. Főleg nem ennyi idő alatt.

Nagyon kevés ember tud például ilyesmit önállóan hatékonyan tanulni. És közülük is keveseknek olyan a háttere logikai képességek szintjén, amilyennek kellene lennie ahhoz, hogy ez menjen tanárok nélkül.


Azt el tudom képzelni, hogy sok átképzés lesz, de telítődni nem fognak bizonyos szakmák csak úgy ennyitől. Már csak azért sem, mert egy ilyen helyzetre mintegy reakcióként új kereslet jelenik majd meg valószínűleg, ami valószínűleg méginkább "ront" a hiányszakmák állapotán

2020. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatomhoz kiegészítésként még annyi, hogy ezek a magasabb munkakörökre értendők. A komplex tudás nagyon nehezen lesz pótolható vagy betölthető pozíció.
2020. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek. A bizonytalanság nagy hátráltató tényező tud lenni, azt gondolom, hogy ez a társadalom egészét áthatja még ha egyeseknél ez nem is tudatosul. Bár lehet rosszul gondolom, de pl én is eléggé agyalok most sok mindenen és emiatt kevésbé tudok koncentrálni bizonyos dolgokra. A környezetemen szintúgy ezt veszem észre, annak ellenére, hogy nem feltétlen minket érintenek elsősorban a legrosszabbul a megszorítások, vagy a jövőbeli anyagi bizonytalanság.
2020. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5 éve tolom az Euro Truck simulátort és már jogsim is van rá, eddig sem vettek fel, mert kezdőt, sőt vidéki kezdőt nem alkalmaznak. ,:)
2020. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elméleti rész még oké, megtanulja az ember, de a gyakorlat, amikor mindenki fél mindenkitől? Amúgy nem hinném, hogy ennyire túlbuzgók lennénk hirtelen.
2020. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akit nem bénít meg a félelem, az valószínűleg tényleg képezi majd magát. És 100%, hogy jól jár vele, bár nem feltétlenül csak szakmailag, mert ha ebben személyiségfejlesztés is szerepel, az élete minden területén jelentős javulást érhet el.
2020. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, mert sokan sorozatnezessel fogjak az idot tolteni es gyakorizassal.
2020. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Az olyanokról fogok beszélni, amit fizikailag lehet. Tehát nem szobafestő-mázoló és nem burkoló, hanem pl programozó (mert ahhoz 1 db laptop kell, nem pl műhely felszereléssel)


Az emberek lusták. Illetve sok esetben alapvetően nem is feltétlen lenne lusta, hanem bebeszéli saját magának, belelovallja önmagát.


"Én ehhez úgyis lusta vagyok, dehát az ember az lusta természet, más is lusta, aki nem, azt irigylem, én ehhez lusta vagyok"


Ahelyett, hogy elkezdené még ma, bebeszéli magának, hogy lusta.



1, nem értek egyet. :)


Én ősz elején kétségbeeséstől vezérelve, naivan hatalmas kockázatot vállaltam be, ami miatt hónapokra munkanélküli is lettem.


Hát én kb minden nap tanultam, képeztem magam!

Délelőtt leültem a gép elé és estig toltam!!

Ha beesett egy cégtől próbafeladat, az azon keresztül tanultat is begyakoroltam, ha szakmabelitől egy ötletet hallottam, annak azonnal utánanéztem.



A logikai készségem kifejezetten borzalmasan rossz.



Nagyon rossz időknek nézünk elébe, de csak minimális akarat és fegyelmezettség kell ahhoz, hogy az ember tegyen magáért, akár idegennyelvet tanuljon!!!

2020. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztrákoknál egy nap alatt 15k munkanélküli lett...
2020. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Átlagember örül, ha alap élelmiszerre marad pénze. Nemhogy képzésre, az sincs ingyen! Mellesleg a képzés nem pár hét.
2020. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!