Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoljak, úgy érzem...

Mit gondoljak, úgy érzem várjak rá, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Próbálok rövid lenni.

3 és fél hónapja megismertem egy fiút az interneten. Fontosak lettünk egymás számára. Bevallotta, hogy gyerekkorában a bébiszitter molesztálta, dolgokra kényszerítette, nem mondhatta el senkinek. A szüleinek is csak 4-5 éve mondta el.

Mai napig kísérti ez,most 31 éves.

9 nappal ezelőtt beszéltünk utoljára.

Megírta/mondta, hogy elkezd egy 15 hetes kezelést, jobb emberré szeretne válni, fejlesztenie kell magát,koncentrálnia magára, mielőtt elkötelezi magát.

Írta ha időközben találok valakit, legyek boldog.(de én megmondtam, hogy őt akarom)

Kérte, hogy ne zavarjam, ő írni fog 4-5 héten belül.

Igazából most esett le, miközben ezt megírtam, hogy lehet ez a sexuális zaklatás éveken át tartott.

Mit gondoltok? Hogy tudok neki segíteni? Ha bárki hasonlót élt át, ez a külön töltött idő szükséges?

Hiányzik, persze, hogy hiányzik.

Mit gondoltok erről az egészről?

Persze bennem van a félelem, mivan ha 4 hét múlva azt írja, hogy ne beszéljünk többet? Jobb az élete nélkülem?

Az ego dolgozik bennem ezerrel. Kérlek írjátok le mit gondoltok.



#várakozás #hiány #molesztálás #sexuális zaklatás
2020. márc. 22. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Két hete tipliztettem le egy lányt, mert úgy éreztem jobbat érdemelne nálam, a szöveg is hasonló volt, hogy előbb rendbe kéne szedjem magam (semmit se csináltam ilyen téren azóta), mert ennek így most nincs értelme, a kapcsolatunk csak menekülésnek használom, hogy ne érezzem magam szarul. Ehhez képest állandóan a messenget nézem abban reménykedve hogy hátha rám ír, hogy nem akar elengedni.


Szóval nem mindig azt akarjuk amit mondunk. Szerintem te is tisztázd vele, hogy nem akarod elengedni és szükséged van rá, illetve szeretnél mellette állni és segíteni neki. Ha ő ezután is ragaszkodik a 4-5 héthez akkor a legtöbb amit tehetsz, hogy vársz rá.

Ha visszajön király, ha nem akkor meg így jártál de amit te megtehettél azt megtetted.

2020. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,én ezt megírtam neki, mikor utoljára beszéltünk egy hosszú levélben, hogy hiszek bennünk, hiszek benne. megírtam neki, hogy képzeletben leültem egy rétre. Csendben szeretem és várom hogy utolérjen, s együtt menjünk tovább. Nem baj ha lassan jön, nem baj ha fut, de várom. Úgy érzem, nem szabad ráírnom, bármennyire is hiányzik. Csak ez a türelemjáték megörít.

kedves első válaszoló, kérlek írj rá a lányra, és mond el neki az érzéseid. Honnan tudod, hogy neki kevés vagy? Van neki saját akarata, ő eldönti, hogy kevés vagy e neki, vagy szeretni akar. Légy bátor és nyiss!

2020. márc. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!