Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek még érdeklem?

Szerintetek még érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon szeretjük egymást, viszont bánt, hogy alig beszélünk valamit, és ha beszélünk is legtöbbször én írok rá, hogy hogy van. És most (gyerekes módon) megfigyeltem ha nem írok neki ő valyon ír - e (3 napot vártam)

Hát nem írt... Ezt szóvá is tettem neki de azt mondta nagyon sok dolga van, ami oké de olyan sok, hogy ne lenne rám vagy 5perce

Lehet, túlreagálom


2020. márc. 22. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálhatod ezt többször is. Nekem már több mint 10 éve ilyen "netes barátságaim" vannak, hogy: ha én nem írok, örökre, végérvényesen megszakadnának ezek a "kapcsolatok" amelyek "csak a neten léteznek".
2020. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ez elmond valamit. Annyira nem nagy az érdeklődése irányodba, az tény. Te tudod, hogy megéri-e neked így is fenntartani ezt a kapcsolatot. Én annyira nem erőltetném, de az én vagyok.
2020. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ebben a rendkívüli helyzetben lehet, hogy le van terhelve, mert szinte mindenkinek másmilyen lett az élete.
2020. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatokat nem éri meg fenntartani.
2020. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazatok lehet.De túlságosan is ragaszkodom hozzá:(

Egy ideig még várok. (naiv vagyok😅)

2020. márc. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!