Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszönt egy idegen lány...

Miért köszönt egy idegen lány a faluban?

Figyelt kérdés

Nyáron láttam mikkor fel szált a buszra és rám nézett és leült, én akkor melóból jöttem haza.


Múlt héten jövők haza a melóból ő is ott szált le a buszon mint én, ismerősével beszélgetett (rapper) sráccal, én gyorsabban mentem és le hagytam, és egy idős kollégám ismerősömmel beszélgettem az utcán és jön a lány egyedül ránk köszönt.


Facebookon meg találtam egyedülálló, és rapper barátja volt és így öltözik a csaj is, én nem vagyok rapper kinézetű.



2020. márc. 24. 19:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Falun általában közzönnek az emberek!

Én is látok sok számomra idegen embert,de közönök hátha csak én nem emlékszem rájuk!

2020. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Meg akar fertőzni. EZ VESZÉLYES!!
2020. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Falun a mai napig bevett szokás, hogy az utcán egymással találkozó emberek kölcsönösen köszönnek egymásnak. Amikor a határon szolgáltam és kontaktba kerültünk a civil lakossággal, akkor tapasztaltam meg, hogy ez bizony így van.
2020. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Falun szokás és illik is köszönni, nem kell ebbe semmit belelátni szerintem.
2020. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Te is abban a faluban laksz. Mióta? Eddig nem tapasztaltad, hogy faluhelyen köszöntik egymást az emberek? Ez azért bevett szokás, mert mindenki mindenkit ismer és ismerősök - ugyebár - köszöntik egymást.

Sőt! Más falu lakója is köszönti a helybelieket és fordítva is ugyanaz a helyzet, ők is igyekeznek köszönteni a falujukon áthaladó idegent.

Városban és nagy falvakban, ahol nem ismerik egymást az emberek, ez nem szokás (de ismerősök között itt is ez van).

2020. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom meg.
2020. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Falun mindenkinek köszönnek. Ez ilyen falusi dolog.
2020. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem falun lakom, hanem agglomerációban, de itt is mindenki köszön a buszmegállóban és a buszon is. Én is ha felszállok, köszönni szoktam. De az embereknek is, akik szembe jönnek az utcán.
2020. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Neeem. Ez olyan roboti dolog. Ha neked jó ,csináld!

2020. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert bejövöl neki.

Viccen kívül: sokan írták, alap igazság: falun mindenki köszön mindenkinek. Nem csak ő fog. Ha meg nem köszönsz vissza, elkönyvelnek bunkónak.

2020. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!