Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kellene támogatni...

Miért kellene támogatni ismert embereket anyagilag a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Mi van a szegényebb réteggel, akik egyik napról a másikra élnek? Őket ki támogatja? előadóművészek, maszek fodrászok(akikre utalgattak egyesek, hogy támogassuk őket) képtelenek voltak némi tartalékot összerakni maguknak? Van aki siránkozik és most szült. (énekes és séf a párja) gondolom nem a nagy semmire vállaltak gyereket,de megy a nyavajgás. Az a benyomásom, hogy teljesen h.lyének nézik az átlagembert..

2020. márc. 26. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy az ismert embereket támogatják a járvány idején?
2020. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Sokan képtelenek megérteni hogy a régi világnak vége. Ami most jön majd, az egy teljesen új valóság, minden más lesz: a politika, az egészségügy, a sport, a szórakozás, stb...
2020. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Én is tettem fel korábban ezzel kapcsolatban kérdést, de volt aki leszólt engem..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Azóta láttam, hogy pl Détár Enikő nyilatkozta, ő elmenne takarítani is. Jaj..

Érdekes mikor meg hónapokra elmennek a nagy celebek nyaralni,olyankor nincs bevételkiesés hogy nem dolgoznak? Olyankor nem sírnak? Gyomorforgató. Franc se fogja támogatni őket. Az átlagembereket kik támogatják, akiket most elküldtek a munkahelyükről??

2020. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem szólt senki, hogy támogassam bármelyik ismert embert! Szerintem túlliheged a valós helyzetet, - mert te döntöd el, hogy érdekel-e mások nyavalygása vagy sem, senki más. Én azokat szoktam támogatni, akik engem szoktak. A becsület is úgy kívánja, hogy viszonozzam a jótéteményeket! Az egyik híres ember kislánya egy olyan betegséget szenvedett el, amelybe bele szoktak halni az emberek, ha nem próbálják meg idejében kezelni. Felajánlottam számára önzetlenül a segítségemet - abban a szellemben, hogy egyetlen fillért nem keresek a segítséggel. Annyira nem méltatott, hogy válaszoljon és számolatlanul költötte a pénzt el egy olyan kezelésre, ami a legjobb esetben is egy millió forint körül mocorog! Ha ilyen jól áll, költsön csak el rendszeresen ennyit ilyen célra, - de ne is zokogjon nyilvánosan! Erről ennyit!
2020. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3- teljesen egyetértünk, csak az a fura, hogy (olvasva a te kérdésed alatti válaszokat) milyen kevesen látjuk tisztán a dolgokat..

#4- nem lihegem túl.. csak olvastam néhány buzditást többek között pl. Ábel anitától , hogy hogyan fogjunk össze a fodrászokárt, mert szegényeknek nincs jövedelme ,(vegyünk kupont, vagy bérletet tőlük, fizesünk előre a szolgáltatásért és majd pár hónap múlva ők ledolgozzák )hát, ha egy maszek fodrásznak nincs annyi megtakaritása, hogy kihúzzon pár hónapot, felőlem nyugodtan éhen halhat..sokkal inkább aggaszt azok sorsa, akik max. havi 200 ezerből élnek, mert abból nemigen lehet félretenni.Vagy pl. hogy ne váltsuk vissza a szinházjegyeket, tehát kvázi fizessünk egy megnem kapott eseményért, nehogy szegény szinészek éhen haljanak.... na ők se havi 200 ezret keresnek..

2020. márc. 26. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy pl. hogy ne váltsuk vissza a szinházjegyeket"


Az írásod stílusából az tűnik ki, hogy te ebben nem igazán vagy érintett.

Akkor meg mit háborogsz ezen, ha még az életben nem voltál színházban?!

2020. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6- újabb beszólogatós paraszt.. remélem ennél nagyobb örömöd sose lesz az életben
2020. márc. 26. 14:17
 8/13 A kérdező kommentje:

nem tudom mi fsz bajod volt a megfogalmazással

idézek: Színházszerető nézők hívták életre a #nemváltomvissza kezdeményezést a Facebookon, ennek az a lényege, hogy bárki, aki színházjegyet vásárolt, az ne váltsa vissza, a színházi életet élők ugyanis a jegybevételekből élnek - tudósít a Fidelio.hu.

ja és persze, még életemben nem láttam szinházat.. nyugi, kivülről se.. sőt, mozit se és TV-t se és remélem boldoggá tesz ez a válasz és most nagyon jól érzed magad...

2020. márc. 26. 14:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Az az undoríto mikor vki egy hónapja nyaralásrol posztol, meg mindenfèlét reklámoz, sok a fellépése, és erre sajnáltatja magát, hogy most nincs munkája, jajj mi lesz vele? Köubem 50milliós házban él luxusban. Stb
2020. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na, pont erről beszélek!!
2020. márc. 26. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!