Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jó felnőni?

Miért nem jó felnőni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Felelősség, kevés szabadidő, megcsappant képzeletvilág, jobban tisztában vagy a dolgok árnyoldalaival.
2020. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, ki mondja. Akinek szörnyű gyerekkora volt, bántalmazás, szegénység, az nem biztos, hogy így látja.
2020. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem csak annyi, hogy több idős hozzátartozóm is már elhunyt, felnőttként velük nem tölthetek időt, gyerekként pedig tölthettem.

Más hátránya nincs számomra, imádok felnőtt lenni, minden másban sokkal jobb, mint a gyerekkor.

2020. márc. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Kevés szabadidő (esetleg nincs is), a döntések hatalmas nagy súlya, stressz, munka, öregedő test, elhunynak az idős rokonok, barátoknak egyre kevesebb ideje és energiája egymásra.



Bármelyik pillanatban visszamennék a gyerekkoromba.

2020. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Meg igen, számomra is a megcsappant képzeletvilág, sőt, rájön az ember, hogy sok álma irreális.


Egy-egy döntés hosszú évekre tönkreteheti jobb esetben adott ember életét, rosszabb esetben másokét is

2020. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Régen az volt a legnagyobb problémám, hogy Barbie melyik játéklovon lovagoljon ki aznap :D
2020. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam. Kíváncsi vagyok. Köszönöm.

#3

2020. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem felnőni rossz, hanem a vele járó túlgondolás, mint ahogy itt is látod a válaszolókon. Nagyobb feneket kerítenek az életnek, mint ami és ezáltal élni is elfelejtenek. Rossz a munka, sok a kiadás, kevés a pénz, fúj és rossz minden. Hagyják, hogy elhatalmasodjanak rajtuk a dolgok, ahelyett, hogy élnék tovább az életüket és sodródnának vagy tényleg olyat csinálnának, amit szeretnének. Én eldöntöttem, hogy mi akarok lenni, rajta vagyok, hogy elérjem, ha sikerült utána az akadályok már nem olyan jelentőségűek, hogy beforduljak. Nem szabad túl komolyan hozzáállni az élethez, mert megmérgez.
2020. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom. A kis unokahúgom, aki 13 évesen rákos lett, nagyon szeretett volna felnőni...
2020. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

#1 vagyok, szeretek felnőtt lenni. Sok olyan dolgot tudok csinálni, amiket gyerekként nem.


Megnyílt előttem a világ.


Egy szóval se mondtam, hogy *én* nem szeretek felnőni. Én csak az általános okokat írtam le.

2020. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!