Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az embernek 7 példaképe...

Ha az embernek 7 példaképe van az nem sok?

Figyelt kérdés
Mert nekem ennyi van, és szeretném tudni, hogy ez normális-e. Mindegyiküket másért szeretem, ezért van ilyen sok.

2020. márc. 26. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt így nem lehet megmondani. Ha ez a hét ember hasonló értékeket, tulajdonságokat képvisel, akkor nincs vele gond. Ha viszont teljesen mások, akkor lehet hogy neked nincs egy saját értékrendszered és csak innen-onnan utánzol, kedvelsz egy-egy gondolatot, de magad sem tudod igazán miért, ez esetben az önismeretet javaslom.
2020. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 8 van!

Mert nekem bejön a Hófehérke is.

:)

2020. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem, mert

E világon ha ütsz tanyát,

hétszer szűljön meg az anyád!

Egyszer szűljön égő házban,

egyszer jeges áradásban,

egyszer bolondok házában,

egyszer hajló, szép búzában,

egyszer kongó kolostorban,

egyszer disznók közt az ólban.

Fölsír a hat, de mire mégy?

A hetedik te magad légy!

...

2020. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sok, ugyanis egy sincs; nem másokhoz határozom meg magam.
2020. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az cseppet sok. Mindegyikből egy csepp tulajdonságot tanulva+ a te alaptulajdonságaidat is figyelembe véve nem lehet egy 9.-et összegyúrni.
2020. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy kicsit el vagy tévedve, és nem tudod mi az a példakép. A példakép nem az, hogy jajj, X jól focizik, őt azért kedvelem. Z meg ért a pénzügyekhez, ezért csípem a búráját. Y-nak meg olyan aranyos pofija van, és tetszik a mosolya.

A példakép életét szívesen élnéd te is. Mindenestül. Na az a példakép - nem egy-egy részlet...

2020. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 nem vagyok eltévedve. Tudom mi az a példakép. Igen, mondtam, hogy hét van, de igazából mind közül csak kettőhöz ragaszkodom nagyon. Az egyik a barátnőm (színésznő). Szóval nekem 2 nagyon fontosak közülük.
2020. márc. 26. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy nem sok. Nekem gyerekkeromtól annyi példaképem volt már hogy meg sem tudnám számolni. Most jelenleg 3 van. Azok akiket már 10 éve ismerek. Igaz különböznek de sok közös dolog van bennük.
2020. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok lenne. Épp azért, amit te is írtál: mindegyiküket másért szereted.

Én is egyszerre több emberre nézek fel (még ha nem is hétre), de nem tudnék egy olyat megnevezni, akire azt tudnám mondani, hogy "na, ő az abszolút, száz százalékos példakép!!".

2020. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sok mivel le írtad mindegyiküket más okból szereted.
2020. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!