Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha èjfél után tudok elaludni...

Ha èjfél után tudok elaludni másnap egyszerűen hasznàlhatatlan vagyok. Ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Kávé, mozgás nem segít, és valami elkèpesztô bűntudatom van, hogy alig haladok.

28 vagyok, régen ez nem volt gond.

Nagyon fronterzekeny vagyok, talán ez sem tesz jót az utóbbi napokban. Illetve rátesz az egészre még egy lapáttal.


Tegnap pl tönkre ment a laptopom, amiatt szorongtam, és nem tudtam aludni.


2020. márc. 26. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Átkozom magamat egész nap és korábban lefekszek aludni. 10/10 mindig működik
2020. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálunk ilyenkor mi?


Tudom, meg fogsz most döbbenni, kedves Kérdező, de mi folytatjuk a napi rutinunkat. Ránk nincs hatással a te kialvatlanságod.


C'est la vie.

2020. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megerőszakolom magamat, 10 órakor befekszem az ágyba (telefon nélkül persze), és megpróbálok elszunyókálni.
2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En rugalmas munkaidoben dolgozom es eleg szabadon csoportosithatom ide-oda a munkaorakat. Ugyhogy ilyenkor kevesebbet dolgozom aznap, mondjuk fel napot csak, es megcsinalom elore, amit tudok: takaritas, fozes, mosas, olvasni is szoktam (direkt kivettem egy 900 oldalas konyvet a munkahelyi konyvtarbol aramszunet vagy halozati problema esetere, de ilyenkor is jo). Masnap meg bepotolom. De neha a fizikai munka segit magamhoz terni, es tudok rendesen dolgozni is, akkor a kovetkezo nap tobb szabadidom lesz.
2020. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kávét :D
2020. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kávét felejtsd el, mert felpörget. Olvass könyvet, lehetőleg unalmast. Próbálj mindig ugyanabban az időszakban lefeküdni. Amikor lefekszel, akkor ne a gondokon agyalj: este, éjjel tudsz bármit is csinálni? Nem igazán, főleg most. Akkor meg aludj. Esetleg valamilyen természetes alapanyagú, de nem gyógyszer szert nézhetsz a patikákban.
2020. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le maximum 8.kor.Tapasztalat.
2020. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kávé felpörget? Hú, ki a fsz gondolta volna... Van, akinek muszáj dolgozni, akkor is, ha elszarta az estéjét és nem kifogás az, hogy "használhatatlan vagyok". Igen, kávézni szoktam, hogy tudjak koncentrálni, másnap meg korán lefekszem.
2020. márc. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Károly farkasok válasza:
Én rengeteg energiaitalt és kávét iszok napközben. Úgy indult hogy krónikus rossz alvó vagyok és muszáj valahogy működésben tartanom magam... Nekem nincsenek tüneteim (a jobb agyműködést leszámítva...) emiatt... Pedig színte vizet nem is iszok, legfennebb teát... Azért ne vidd túlzásba.
2021. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Károly farkasok válasza:

Jah! Mindenképp próbálj valamilyen megoldást találni arra ha nem alszol jól, vagy eleget! Nagyon komoly probléma ami az egész eletedre, ráadásul hosszú távon hatással lehet!

Ha tulhajtod magad az is hatással lehet rá. Van olyan hogy valaki annyira kimerült hogy már aludni sem tud. Azt is vedd figyelembe hogy kb 18-20evesen van egy átlag ember a fizikai és mentális erejének a csúcsán. Utánna egyre megeroltetobb minden, olyan feladatok is amik néhány éve még nem okoztak problémát.

Könnyű azt mondani de próbálj meg minél többet pihenni és minél kevesebbet stresszelni. Nekem pl két mobiltelefonom és három laptopon van hogy ne okozzon akkora problémát ha valami elromlik.

2021. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!