Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Sajnálod azokat az embereket, akik a vírusban meghaltak?

márc. 26. 20:57  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem. Biztos szar a hozzátartozóiknak, de minden másodpercben meghal valaki ami ellen nem tudunk mit csinálni. Szerintem nem szabad, hogy még ezen is rágódjunk. Ha a környezetemben hal meg valaki akkor igen az oké. De minden idegenért akikről a tv ben beszélnek egyfolytában az már sok lenne.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont márc. 26. 21:01 Privát üzenet
Bárkit sajnálok illetve a családjukat aki nem öregségben hal meg, a koronavírus egy említésre se méltó kis százalékuk. Kár értük de sokkal többen halnak bele szegénység miatt éhezésbe és gyógyítható betegségekbe. És ezeknek a legtöbb része gyerek, aki alig élt még és azt is szenvedéssel töltötte, ettől nekem még tragikusabb. Veszélyes a koronavírus de már minden más elé helyezik az emberek, mintha másba bele se lehetne halni

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont márc. 26. 21:02 Privát üzenet
Csak Kínában emberek ezrei halnak meg monszunokban és földrengésekben minden évben.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont márc. 26. 21:07 Privát üzenet
Nem. Ha nem a koronavírusba halna bele, akkor meghalna agy influenzába..

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont márc. 26. 21:10 Privát üzenet
Természetesen sajnálom őket, mint mindenki mást, aki meghal valamiért.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont márc. 26. 21:16 Privát üzenet

Nem sajnálok vadidegen embereket.

Pláne, hogy én egyébként az emberi fajról és az emberi élet értékéről másképp gondolkozom (nyugi, a sajátoméról is).

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont márc. 26. 21:16 Privát üzenet

Nem. Mivel egy velőig gonosz ember vagyok, mindenki halálának örülök. Erről álmodtam mióta. Végre pusztulnak az emberek. Kár, hogy a magyarok csak ilyen minimálisan...

20/F

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont márc. 26. 21:17 Privát üzenet

Nyilván. De nem tudom, mások mit értenek a sajnálat alatt, ez nem azt jelenti, hogy térdre borulva zokogok, hanem 2 másodpercre felbugyog bennem az empátia, hogy mennyire rossz nekik.

El nem tudom képzelni, milyen lehet egyedül meghalni úgy, hogy nem kapsz levegőt. Nem kívánom senkinek.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont márc. 26. 21:22 Privát üzenet
Lazy Lover nevű felhasználó válasza:

Minden emberi haláláért kár de rákban többen meghalnak mint ebben főleg a gyerekek na azokat sajnálom igazán

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont márc. 26. 21:57 Privát üzenet

Igen.

#7 Te valamilyen módon ilyenné váltál, hogy ezt az undort kiváltsa belőled. Senki sem született gonosz embernek.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont márc. 27. 07:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kellene támogatni ismert embereket anyagilag a karantén alatt?
Azokat az embereket veszitettem el ebben az évben akiket tiszta szívből szeretek. Meghaltak, de miért?
Hány munkahelyet zártak be, vagy hány helyről bocsátottak el embereket?
Introvertáltként: kevesebb ember az utcán, home office - nem kell tömegközlekedni és az embereket elviselni. Én érzem csak a jelenlegi helyzetet királynak?
Nagyon vagyom a halalra irigylem azokat az embereket akik mar meghaltak ö nekik mar jo mit tegyek?
Minecraft-ban sajnos meghaltak az emberek, nem lehet valahogy beírni vagy csinálni embereket a faluba, mert most üres lettek a házak és szeretném ha lennének, ne érezzem magam egyedül?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!