Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajnálod azokat az embereket,...

Sajnálod azokat az embereket, akik a vírusban meghaltak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem. Biztos szar a hozzátartozóiknak, de minden másodpercben meghal valaki ami ellen nem tudunk mit csinálni. Szerintem nem szabad, hogy még ezen is rágódjunk. Ha a környezetemben hal meg valaki akkor igen az oké. De minden idegenért akikről a tv ben beszélnek egyfolytában az már sok lenne.
2020. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Bárkit sajnálok illetve a családjukat aki nem öregségben hal meg, a koronavírus egy említésre se méltó kis százalékuk. Kár értük de sokkal többen halnak bele szegénység miatt éhezésbe és gyógyítható betegségekbe. És ezeknek a legtöbb része gyerek, aki alig élt még és azt is szenvedéssel töltötte, ettől nekem még tragikusabb. Veszélyes a koronavírus de már minden más elé helyezik az emberek, mintha másba bele se lehetne halni
2020. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Csak Kínában emberek ezrei halnak meg monszunokban és földrengésekben minden évben.
2020. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Ha nem a koronavírusba halna bele, akkor meghalna agy influenzába..
2020. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen sajnálom őket, mint mindenki mást, aki meghal valamiért.
2020. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem sajnálok vadidegen embereket.

Pláne, hogy én egyébként az emberi fajról és az emberi élet értékéről másképp gondolkozom (nyugi, a sajátoméról is).

2020. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem. Mivel egy velőig gonosz ember vagyok, mindenki halálának örülök. Erről álmodtam mióta. Végre pusztulnak az emberek. Kár, hogy a magyarok csak ilyen minimálisan...


20/F

2020. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván. De nem tudom, mások mit értenek a sajnálat alatt, ez nem azt jelenti, hogy térdre borulva zokogok, hanem 2 másodpercre felbugyog bennem az empátia, hogy mennyire rossz nekik.


El nem tudom képzelni, milyen lehet egyedül meghalni úgy, hogy nem kapsz levegőt. Nem kívánom senkinek.

2020. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Minden emberi haláláért kár de rákban többen meghalnak mint ebben főleg a gyerekek na azokat sajnálom igazán
2020. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%

Igen.

#7 Te valamilyen módon ilyenné váltál, hogy ezt az undort kiváltsa belőled. Senki sem született gonosz embernek.

2020. márc. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!