Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most kell befejezni?

Most kell befejezni?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt nagyon szeretem de borzasztó féltékeny sehova nem enged nem beszélhetek mással sok embert el is vesztettem...

elkezdett beszélni a csajjal és meg is mutatta hogy mit pl olyat hogy miket csinálna vele az ágyban.. össze vesztünk nem egyszer nem kétszer volt erre példa de csak azért is! Szeretem viszont már sokszor hallottam tőle hogy ez lesz az utolsó hát nem... Nemtudom hogy mit kéne tenni talán befezni? Az a baj első kapcsolatom és nem értek ehhez. De amikor beakartam fejezni vagy ideges lett és beleütött a falba vagy elkezdte mondani hogy ő szeret és nem akar elveszîten!

Mit csináljak ilyen helyzetben?


19/L



2020. márc. 26. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kamu ez a kérdés: azonnal hagyd el őt! Akit szeretünk, azt nem ütjük, akit tisztelünk, azt nem alázzuk meg... Nem is szeretném magyarázni ezt. Menekülj!
2020. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2020. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Tipli, de nagyon gyorsan. Addig, amíg csak a falat ütögeti.
2020. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Be
2020. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Elkezdett beszélni a csajjal és meg is mutatta mit csinálna vele az ágyban. Aki ilyet mond,az kicsit se szeret téged.Szerintem itt beszélhetünk olyan fajta féltékenységről,ami arról szól, hogy nem azért féltékeny mert attól fél, hogy elveszít téged a szeretet okán, hanem azért mert attól fél, hogy a számára biztosnak hitt pont kicsúszhat a keze alól. Ha bízna magában eléggé nem volna féltékeny. Ez a fajta birtoklási vágy ahhoz köthető egy kapcsolatban,hogy minden olyan lehetséges forrást, ami a kapcsolat félbeszakadásának esélyét növeli,lecsökkentse.Nagyon sok ember él olyan kapcsolatban, ami az egyik fél számára kedvezőtlen. De a félelem okán vagy a megszokotthoz való túlzott ragaszkodás miatt nem lépnek. Szóval minél előbb szakíts,nehogy kárt tegyen benned.
2020. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az a helyzet, hogy a "párodnak" NINCS KELLŐ ÖNBECSÜLÉSE/ÖNBIZALMA. (Nyilván még fejlődik a személyisége, ha hozzád hasonló korú...)


Nárcisztikus Személyiségzavarban Szenvedhet. (Szüleitekkel milyen a kapcsolatotok - együtt és külön-külön is?) Testvéretek/testvéreitek vannak?


Egyéb rokoni szálak? Tanultok vagy dolgoztok? Ő hogyan érzi magát az Iskolában/Munkahelyen?


Egyházakban szoktak lenni MENTÁLHIGIÉNÉS TANÁCSADÓK (családreferensek, stb.) De most sajnos éppen be vannak zárva ezek a Közösségi Intézmények, amelyek Egyfajta Családgondozóként is funkcionálnának...


Melyik felekezethez tartoztok? Szoktatok Templomba járni? Nagyszüleitek komolyan gyakorolták a vallásukat? (Online szentmise és úrvacsora közvetítések vannak mostanában interneten és televíziókészüléken egyaránt.)

2020. márc. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Ö addig akarja hogy vele legyel mig nem talàl màst. Sokan csinaljak ezt hogy a parjukat lekötik ugy hogy közben nem is kell nekik es masokra vadasznak. Exem is feltekeny volt de ö meg mindenkuvel flörtölt ezzel tarsasagokban pl engem megalazva. Mintha en lettem volna a gyertyatarto vagy aki a nyakàn van, mindig ugy alakitotta a szitujmkat ha nök voltak jelen viszont otthon meg neki allt ordibalni ha en pl raneztem egy rendörre aznap hogy minek lestem öket.

Ha nem is hagyod el garantalt hogy akkor ö fog.az ilyen nem szeret csak kihasznal birtokol.

2020. márc. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*szitukat
2020. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Who owns my heart válasza:
90%
Azonnal szakíts vele, de ezt tudatosítsd a szüleiddel/barátaiddal/lakótársaiddal, hogy milyen agresszív,birtokló. Tiltsd le mindenhonnan.
2020. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Sikerült március vége óta valamilyen megoldást találni erre az áldatlan helyzetre?
2020. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!