Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akikre barátként tekintesz a...

Akikre barátként tekintesz a környezetedben, azok az emberek sokkal figyelmesebbek az irányodban?

Figyelt kérdés

Pl: -tudják mikor van rossz napod,mit gondolsz, anélkül is, hogy bàrmit mondanál,

- tudják milyen az ìzlésed, mik a kedvenceid, milyen az érdeklődési köröd. Én jó barát vagyok, abszolút figyelmetlen a mindennapi èletben, de ha barátaimról van szó, minden apróságot észreveszek. Mással is van ilyen?


2020. márc. 27. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel eleve ismernek igy azt is tudjàk mi megy körülöttem abbol meg nem nehez kitalàlni azt sem mi van velem.

Ha annyit irok most nem megyek azt is tudjak kapasbol hogy miert anelkül hogy irtam volna.

Ebböl csupan hogy ismernek johogy tudjak az izlesem stb.söt màsoljàk is. Azt meg en tudom hogy rolam koppintanak anelkül is hogy ezt megbeszelnenk.

2020. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja es ez nem azt jelenti nekem hogy figyelmesebbek hanem csak szimplan mert ismernek azert tudjàk.
2020. márc. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!