Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kozmetika, templombajárás...

A kozmetika, templombajárás miért számít nagyobb alapszükségletnek, mint a konditermi sportlehetőség?

Figyelt kérdés
Az gondolom mellékes, hogy a templomokba tóduló vénembereknek a legveszélyesebb a vírus, így felteszem a kérdést: aki szeretne egészséges maradni és karbantartani az immunrendszerét, arra miért kell korlátozásokat kivetni? Így is gusztustalanul kövér, lusta és hiszékeny a magyarok nagyrésze.
2020. márc. 27. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az edzőtermek hiányoznak a legjobban (templomba nem szoktam járni, kozmetikushoz sem), de azért nem kell agysebésznek lenni, hogy edzés közben valószínűleg nem lesz az embereken maszk, leizzadnak, lihegnek, köhögnek, otthagyják a verítékeiket az eszközökön, utána ott lezuhanyoznak, egyszóval garantáltan szétszórják a vírust, ha fertőzöttek. És még egy hétig is tele lesz a hely vele, főleg a vizes részeken...


Fuss, ha nem tetszik vagy rendelj súlyokat és egyéb eszközöket otthonra, mint én...

2020. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a kozmetikát nem értem, talán nem akarják, hogy az ebből dolgozóknak most minden keresete kiessen

bár aki óvatosabb, az már így is bezárt

nehéz a fodrásztól megtartani az ajánlott 1,5 méter távolságot

erre logikusabb magyarázatot nem tudok, mert fodrász és manikűrös nélkül mindenki ki fogja bírni ezt az időszakot


a templomra az a tippem, hogy nem akarnak senkit korlátozni a hite gyakorlásában, hanem rájuk bízzák mit kockáztatnak

de csak van ott is valami szabály, hogy ne üljenek közvetlenül egymás mellé az emberek vagy ilyesmi

2020. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

"Így is gusztustalanul kövér, lusta és hiszékeny a magyarok nagyrésze."

Önnek elmebetegnek tetszik lenni? Mert akkor nem bántjuk. Folytassa kérem!

2020. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A református egyház beszüntette az istentiszteleteket. Úgy tudom a katolikusok is.
2020. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ugyanúgy lehet edzeni és szinten tartani magad kb nulla befektetéssel. Tessék a legfontosabb izmodat fejleszteni, ne csak bicepszre gyúrni és akkor megoldod majd a problémát.
2020. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint totál fogalmatlan a kérdező, és utánanézés helyett nyilvánosan pampog! :-s :s


Már múlt vasárnap sem volt mise a katolikus templomokban!!!!! SEHOL! Csak tv-közvetítés volt.

2020. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

10 nappal ezelőtti közlemény!


[link]


"a nyilvános liturgia 2020. március 22., Nagyböjt 4. vasárnapjától a templomokban szünetel."

2020. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak a gazdasági okok miatt tudom elképzelni. Egy konditerem talán átvészeli, ha pár hónapra be kell zárni, de egy műkörmös vagy fodrász nem biztos.
2020. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%

Jellemző rád és fajtarsaidra ez a fajta lenezes a nyugdíjasok felé. Gondolom olyan szociológiai fogalmak mint pl az anomia, vagy pszichológiai esetek fel sem merülnek benned, hogy az a sok szerencsétlen izolált ember miért megy ki az utcára.

De nem csodálkozom...

Aki egészséges az a természetben sportol, minél jobban ki vagy teve a természetnek minél több ingert kapsz annál ellenállóbb vagy. Nos, ne rohogtessetek már ezzel konditermi bullshittel. Vicc az egész :D amíg te ott bent télen, a melegben futópadon "futsz" (XD ezt futásnak nevezni xD), addig, aki komolyan gondolja, és nem egy mimóza hóban, fagyban simán fut, egyenetlen talajon stb én örülök h konditerembe nem megy ez a sok hülye, legalább fejlődik a természetben. Konditerem xD mi mindig kirohogtuk a futopados bohocokat.

2020. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit lazára sikerült ez a szabályozás szerintem, fodrászokkal, kozmetikusokkal se kéne kivételezni, ebben a járványban.
2020. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!