Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy facebook imádat,...

Mi ez a nagy facebook imádat, nem tudom elképzelni, hogy miért jó oda mindent kiposztolni?

Figyelt kérdés

Régebben 90 es években 2000-es évek elején is voltak emberi kapcsolatok facebook nélkül is és sokkal jobb volt. Nem a telefonukba bújva közlekedtek az emberek.

Beteg ez a társadalom...



2020. márc. 28. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Köszönjük hogy leírtad a véleményed...
2020. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg "unaloműzőnek", meg "mindenki már csak ott érhető el így aki kapcsolatot akar tartani rákényszerül a használatára", stb.

Szomorú számomra is, hogy ez a helyzet. :-( én is vágyom vissza a '90-es évek végét például. Nem tudok Messenger-ezni se, mert nem vagyok mások számára érdekes, mivel nem pakolok ki semmit magamról Fb-re, nem lájkolok, nem osztok meg semmit.

2020. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Oké,te nem haladsz a korral. Ez van,örülj neki,hogy megtudtál maradni a kézzel írott levélnél,emailnél. De ne törődj másokkal,árt a szépségednek.

Ui :Nincs facebookom,nem is lesz.

2020. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudok Messenger-ezni se, mert nem vagyok mások számára érdekes, mivel nem pakolok ki semmit magamról Fb-re, nem lájkolok, nem osztok meg semmit."


Hát akkor vagy rosszak a barátaid, vagy unalmas beszélgetőpartner vagy, mert én semmit nem teszek ki face-re, és a barátaim leveleznek velem.

2020. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Agymosottak, ez van! De az ő bajuk, örülj neki hogy normális vagy, én mindig arra gondolok, hogy mennyivel több igazii élményem van az életben nekem mint a többségnek aki a facebookon át éli az életét. Csak szánom őket
2020. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem én se4m, talán önámítás végett, vagy átvitt értelemben némi hírnévszerzés miatt.

Nekem tök üres a lapom,

2020. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze agymosás az egész. El hitetik szerencsétlenekkel hogy ez az igazi élet..közben meg egy semmi. Én például nem is szeretek messengerben irogatni embereknek, mert annyira természetellenes, akkor már inkább felhívom őket.
2020. márc. 28. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!