Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert mondjak azt a noi...

Miert mondjak azt a noi ismeroseim, hogy nem ugy nezek ki kepen, mint eloben?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinalok a kepeimmel,abszalut nem szerkeztem.Ritka amikor feltoltok egy kepet magamrol,de akkor altalaban nagy sikere van,es olyankor jonnek a hozzaszolasok nekem a baratnoimtol hogy ezeken a kepeken tul jol nezek ki magamhoz kepest.
2020. márc. 28. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz a témával kapcsolatban?
2020. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit gondoljak,azert kerdezlek titeket :)

En ugy erzem,hogy rolam a fotok rosszul sikerulnek,mert nem vagyok fotogen egyaltalan...nagyon ritka,amikor neha 1-2 kep elfogadhatoan sikerul.

2020. márc. 28. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem szabad egy képet feltölteni. Azt meg kell jegyezni, hogy a legtöbb kép szerkesztett, így aztán nehéz összehasonlítani.


Ha úgy érzed nem azt mutatja, ami a valós és ez zavar:), akkor tölts fel 4-5 különböző beállítású képet és akkor valósabb lesz.

2020. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem túl kedves barátnők ...
2020. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem meg vannak kepeim ahol pl esküvön voltubk es ki vagyok öltözve, vagy nyaralas stb, plusz szöke melir volt a hajamban de barnara festettem, es sima utca ruhaban mikor megejelenek sima atlagoskent en is ezeket kapom hogy nem hasonlitok a kepre.

Bakker esküvöi ünneplöben kene jàrjak hogy hasonlitsak a kepeimre?? Akkor bamba sötet emberek vannak hogy hihetetlen.

Felvenném azokat a rucikat bemeliroznam a hajam vissza akkor detto ugyanaz vagyok.

De mas ruhaban màr csalodas vagyok?

Es ezen a szinten vannak az emberek komolyan.

2020. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*utcai
2020. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja..ugyan ez nalam is :)
2020. márc. 28. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként léteznek emberek, akik képen tényleg jobban néznek ki, mint valóságban, sok ilyet ismerek. Szerkesztés és filterek nélkül is.

Bár ha szerinted nem vagy fotogén, akkor lehet nem erről van szó. De az is lehet, hogy csak rosszul látod, és mégiscsak fotogén vagy.


Illetve az is megeshet, hogy a “barátnőid” irigyek rád, és így akarnak bántani.

2020. márc. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irigy pitsak a "baratnoid".
2020. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!