Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fèrfiként hogyan érhetem el,...

Fèrfiként hogyan érhetem el, hogy a nők komolyan vegyenek? 32/F Győr

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Doktorálj le
2020. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vesznek komolyan? És érdemes olyannal foglalkozni, aki nem vesz komolyan egy másik embert? Én minden embert komolyan veszek. Vannak még páran ilyenek. Keress!
2020. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
A nők nemfignak soha se komolyan venni náluk olyan nincs ha kellessz is nekik valamire akkor egy kopasztani való palimadárnak fognak nézni. Pl ha elérheted úgy hogy van pénzed és abbol is sok. Akkor kopasztani való palimadár leszel.!!
2020. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Első körben magadat vedd komolyan. Legyen állásod, egzisztenciád. Költözz ki anyádtól. Tudj magadról mondani 15 jó tulajdonságot, amit az ismerőseid mondtak rólad. Ezen felül legalább heti 2x sportolj valamit.
2020. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!