Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell riogatni másokat,...

Miért kell riogatni másokat, hogy évekig karantén lesz?

Figyelt kérdés

Sokan szórakoznak ezzel, csak úgy belökik ide, hogy évekig kijárási tilalom lesz stb. Istenem, mire jó ez? Nyilván nem leszünk kinnt jövő héten a kávézókban, nyilván eltart még egy ideig, de évekig nem is lehetne itthon lenni. De még 1 évet sem. Akik elvesztették a munkát, pl én is... Nem élnek meg pénz nélkül. Meg úgy egyébként is. Nem áll le a világ évekre. Minden bezárt. Egy időre. De kizárt, hogy évekre, hát összeomlana minden, megszűnne minden. Ennyire erővel itt vége mindennek, vége a világnak.

Miért kell ilyen vészkárogónak lenni minden ok nélkül?

Helyre fog állni pár hónap csak amit ki kell bírni. Kínában már javult a helyzet, pedig ők is sz*rban voltak. Most mi vagyunk abbam, de ez is lecseng.


2020. márc. 28. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Nyilván könnyű a szavakkal dobálózni, főleg h akik ezt írják gondolom minden nap lennt vannak a téren, a városban stb. És akkor "nah itt évekig nem mész ki"...

3. Hete önkéntes karanténban vagyok... Próbáljátok ki milyen... Boltban sem voltam. Sehol!!!! Szó szerint nem léptem ki az ajtón. Szóval aki tudja milyen valójában a karantén, az nem írna ilyen baromságot, hogy évekig ez lesz.

2020. márc. 28. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja mi jön még. Sajnos előfordulhat hogy hosszú hónapokig korlátozások lesznek. De ha ősszel visszaerosodik, az is lehet hogy egészen egy hatásos oltasig. És addig az autógyárak tönkremennek. Jó hogy az osszeszerelők országa vagyunk.
2020. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azt látom a környezetemben,hogy mindenki 15:00 ig dolgozik meg sok üzlet zárva de az emberek kint vannak és jól érzik magukat az utcákon és nem messze egymástól,hanem csoportokban. Most többen vannak kint mint eddig. Sétálgatnak a gyerekekkel stb. Most nyugodtabbak mert csak 15:00 ig kell dolgozniuk (bár páran a fizetésük miatt stresszelnek azért)A gyerekek otthon így elviszik sétálni őket. A tereken kint vannak a fiatalok.Több idejük van az otthoni munkára amit minden tavasszal elkel végezni. :)
2020. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3as!

Nah ez az ami irtó dühítő!!! Akkor most kell karanténban lenni vagy sem??? Van járvány vagy sem??? Mindenki éli világát, én meg 3 hete ki se léptem a lakásból. Az emberek felének oda az élete, a másik felénél semmi nem változott!!!! Akkor mi az igazság???

2020. márc. 28. 19:06
 5/8 Barnabas333 ***** válasza:
A HVG is össze vissza ír attól függ kinek a véleményét jelenteti meg. Pedig az nem egy kacsa oldal. Kínai orvos azt mondta ott, jövő őszig fog tartani. Egy magyar biológus szerint májusig. Majd kiderül...
2020. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez miért vészkárogás?

Szeretnék itt amúgy is minél jobban elhúzni, hogy egyszerre talán kevesebb beteg legyen, úgy pláne kitart...lehet, hogy örökre itt is lesz

2020. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah ez az ami irtó dühítő!!! Akkor most kell karanténban lenni vagy sem??? Van járvány vagy sem??? Mindenki éli világát, én meg 3 hete ki se léptem a lakásból. Az emberek felének oda az élete, a másik felénél semmi nem változott!!!! Akkor mi az igazság??


Még nincs teljes karantén csak részleges.

Van járvány....

Azért még nem tarunk ott hogy a fél emberiség kihalt és pl: Influenzában többen halnak meg egyébként. Na de nem ez a lényeg.

Az igazság? Hát majd kiderül.

2020. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy 2021 decemberéig fog tartani, ha ez igaz, akkor én jövő hónapban felkötöm magamat, mert már kezdek bekattanni a bezártságtól, nem mehetek iskolába, nincs munkám, kint ragadtam külföldön, kijárási tilalom van, és minden amiért egész életemben dolgoztam az otthon van, tőlem több száz kilométerre. Egyelőre az írás tartja bennem a lelket, de ha már ez sem fogja nem tudom mi lesz.
2020. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!