Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki felvasarolt egy csomó mindent?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan személyt aki a vírus miatt rengeteg élelmiszert vagy egyéb árut vásárolt?
2020. márc. 28. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem, de akinél van 20 tekercs wc papír az már nyílvános wc-nek minősűl.


Ha meg van ilyen, remélem megeszi a lisztet, mert 2 hónap és kukacos lesz.

2020. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Mi wc papírból vettünk többet. Terhes vagyok és fél óránként pisilnem kell. Gyorsan elfogy.

2020. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kisvárosban élek, nagyon sok ismerősömet láttam nagy mennyiségben ezt azt vásárolni. De nem rengeteget, csak a szokásosnál többet. Én is rákényszerültem, hogy a munkámhoz szükséges alapanyagokból nagy készletet halmozzak fel és be is jött, mert utána ezeknek a dolgoknak felment az ára ha egyáltalán lehetett kapni..de el is használtam már és most megint a régi áron elérhető.
2020. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem, de a h*lye szomszédom az felvette a megboldogult öreganyja lélegeztető maszkját és úgy ment vásárolni🤣🤣🤣

Az egész utca rajta röhögött, kész parádé volt🤣

2020. márc. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!