Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyen emberekkel...

Hol tudnék ilyen emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagy vágyam az, hogy egy tanyán éljek. Falusi vagyok, vannak állataink , csak nincs nagy kertünk így nem lehet rengeteg állhatunk. Kertet is minden évben művelünk.

Nincsenek ilyen jellegű rendezvények, ahol tanyasi emberek össze járnak ?



2020. márc. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg békés megyei vagy, akkor talán egy embernek be tudlak mutatni.
2020. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nógrád megyei vagyok :D
2020. márc. 28. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez tárgytalan :D
2020. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ilyen terveim vannak. :D
2020. márc. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kisvárosi vagyok, ami majdnem olyan mint egy falu, nagypapáméknak rengeteg állata van, meg földjeik, erdős területeik stb. Gyerekkorom legjobb emlékei mikor náluk voltam. Igen sokat jártam papámmal erdőben vadászni, gombázni, vagy a földeken segítettem, vagy állatokkal játszottam:D Most 28 vagyok de ma is az a vágyam, hogy egyszer majd lesz egy házam, földekkel távol a várostól. Most nagyvárosban élek és undorodom a városi élettől, de ide jártam egyetemre, itt dolgozok így kénytelen vagyok jó néhány évig még itt élni, hogy legyen a pénzem majd a vidéki életmódra:)

Egyébként én is szívesen beszélgetnék hasonló emberekkel. Az se baj, ha csak neten.

2020. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vadonavadonban válasza:
Most alakitunk ilyen netes beszélgetős csoportot, akit érddekel priviben irjon rám megadom neki a csoport elérhetőségét
2020. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!