Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudják megérteni az...

Miért nem tudják megérteni az emberek hogy nem csak öregekre és krónikus betegre halálos a koronavírus?

Figyelt kérdés

Amikor fiatalokat,egészséges embereket is megöl a vírus.

A másik meg az hogy krónikus beteg sok mindent jelenthet. Ha mondjuk én allergiás vagyok , éppen ezért krónikus betegnek számítok de egészségesnek mondom magam hiszen élhetnék 100 éves koromig. Most akkor halnak még huszonévesen mert a krónikus betegek így még úgy??? Ez a baj itt hogy minden krónikus betegre rá mondják hogy félholt stb.. Amikor lehet a szerencsétlen 100 éves koráig élhetet volna..

A másik fontos dolog hogy teljesen egészséges embereket is megöl a vírus. Csak néhány eset:

[link]


[link]


[link]


[link]



2020. márc. 29. 11:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Mert tájékozatlanok. Amit írsz igaz, de statisztikailag akkor is lényegesen nagyobb veszélyben vannak az idősek.
2020. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Illetve én is veszélyben vagyok huszonévesen igaz?????
2020. márc. 29. 11:18
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Túlnyomórészt az öregekre és a krónikus betegekre halálos a koronavírus.

Lehetnek fiatal áldozatok is de ez a lehet ugyanolyan esélyü mint hogy megnyerem az ötös lottó fődíját, lehet de igen valószinűtlen.

2020. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy. Miért csak a negatív végleteket hozod fel példaként? Van olyan 100 év fölötti is, aki meggyógyult.
2020. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Blikk origo az aztán a hiteles forrás 😆😆😆
2020. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

Én is krónikus beteg vagyok huszonévesen, olyan 50 éves koromig élhetnék.

Most vigyen el ez a kór?

2020. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező miért zavar az téged ha valakik nem kezdenek el pánikolni ?

Autó balesetben is sok fiatal meghal, mégis gond nélkül ül be mindenki a kocsiba.

2020. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Lazy Lover ***** válasza:
48%
Rákban hányan halnak meg egy évben? Köztük gyerekek is azokért senki nem pánikol érdekes...
2020. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Eléggé meglepő lehet számotokra, amit most írok, de vannak eléggé érdekes nézőpontjai is a kérdésben feszegetett témakörnek. Próbálom kijelentő mondatokban lejátszani, amit gondolok erről, pedig valójában kérdésekben lehetne válaszolni a legkifejezőbben, - viszont kifejezetten rühellem, ha egy kérdésre kérdésekkel válaszol valaki és éppen ezért én is megpróbálok megfelelni a saját hülyeségemnek. Szóval az idős emberek részéről nem vélem a valóságtól túlságosan elrugaszkodott gondolatnak azt, hogy a többségük számolatlan nehéz élethelyzetet élt meg és bízik az élettapasztalatában, de működhet az is bennük, hogy olyan nyomorúságosan élik meg a nyugdíjas éveiket, hogy gyakorlatilag már nem érdekli őket az a tény, hogy soron kívül eltávozhatnak az árnyékvilágból. Bizonyosan sokan vannak, akik úgy ítélik meg, hogy éltek már eleget, amit akartak elértek és nem vevők tovább a vegetálásra. Az életerős(nek hitt) emberek részéről pedig szimpla önzőség, emberi butaság az, ami a mozgatórugója a részükről tanúsított viselkedésnek. Sokuk szilárdan hisz abban, hogy őt nem érheti baj - a vírusfertőzés tekintetében - és alapból tesznek arra, hogy mások is belepusztulhatnak a tudatlanságukba, felelőtlenségükbe, önzőségükbe. "Élem az életemet és leszarom, hogy hányan döglenek ebbe bele!" Tehát nyugodtan rá lehet húzni erre a dologra azt, hogy a tudatlanság és a szándékosság nagyjából egyenlő arányban van jelen a nem veszélyeztetett(nek hitt) rétegek esetében. Azt meg végképp nem lehet megértetni számos emberrel, hogy ha túlterhelik a felelőtlenségükkel az egészségügyi kapacitást, akkor ők is, ill. idősebb ismerőseik, rokonaik is járhatnak úgy, hogy "Bocsi, de önnek már nem jut!", - amíg nem érinti meg őket egy ilyen élethelyzet, addig lehetetlen küldetés elvárni tőlük, hogy felfogják a saját viselkedésük negatív hatásait.
2020. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%
Infarktust, tüdő betegségeket meg csomó betegséget elkapnak fiatalok amik öregekre "jellemzőek". Attól még a vírus 90%-ban idős, beteg emberekre lesz veszélyes.
2020. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!