Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénz hatására miért változnak...

Pénz hatására miért változnak meg könnyen az emberek?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat, akit nagyon kedves csajnak ismertem meg. Az idő múlásával azt vettem észre, hogy teljesen kifordult magából. A mindennapi helyzetekben túljátssza magát, a hangjával, a viselkedèsével. A problémákat a hátam mögött szokta megbeszèlni, a környezetével,akár buszon, akár máshol. Előttem meg tüncimünci próbál lenni. Azt is hallottam, hogy régebben is ilyen volt, mindig más oldalát mutatta. Akkor csak én ismertem meg másnak, vagy külső tényező befolyásolják a viselkedését?
2020. márc. 29. 11:14
 1/9 A kérdező kommentje:
*tènyezők
2020. márc. 29. 11:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a pénz hatása, meg semmié, sokan maguktól is változnak, ahogy telik az idő.Ha kényelmetlen számodra - kapcsolatmegszakítás. Ne keresd többé, ha ő keres, ne válaszolj.
2020. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy konfliktuskerülő megoldás. Egy helyen szoktunk időzni, ezért merült fel ez a kèrdès.
2020. márc. 29. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az miért konfliktus kerülés hogy megszakítod azzal a kapcsolatot akivel semmi közös nincs bennetek és nem is kedvelitek egymast? Akkor további jó szenvedést!
2020. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor főnökömmel megszakítom a kapcsolatot.
2020. márc. 29. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy jön ehhez a pénz?
2020. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerinted mi lehet a változás oka?


Már azt sem tudom, hogy milyen a szemèlyisège igazából.

2020. márc. 29. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Te érthetően nem ilyen vagy. Viszont sokan vannak, akiknek fontos a kivetített perszónájuk, mellyel egy képet alkotnak magukról és környezetükről. Ez nem most alakult ki nekik a pénz miatt, és nem tudod befolyásolni. Vagy elfogadod és tűröd, vagy menekülsz.
2020. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Röviden: mert istenkirályos császárnak érzik tőlük magukat. De pl.: egészséget nem feltétlen tudnak vele megvenni.
2020. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!