Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem teszi tönkre az embert...

Nem teszi tönkre az embert az, ha nincs a szabadban, nincs emberek között és nem megy ki a természetre?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a #maradjotthont betartani, amikor korántsem egészséges a 4 fal közt lenni?
2020. márc. 29. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen rövid távon nem teszi tönkre, de ki mondta, hogy nem lehet kimenni?
2020. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

De igen. legalább az erkélyre menj ki levegőzni vagy a közeli parkba. Különben az betegít meg, hogy a négy fal között rohadsz, és hallgatod a reggeltől estig folyó rémhíreket.


Vagy ez a legújabb stratégia? Védelem címén megőrjítjük az embereket és öngyilkosségra kényszerítjük? Aki nem hal meg a vírusban, az meghal azért, mert attól "védik"?

2020. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
15 éve itthon ülök és kockulok, engem aztán nem zavar a kijárási korlátozás:D Sőt most mindenki olyan mint én amúgy:D
2020. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ki lehet nyitni az ablakot és elmehetsz sétálni is egyedül
2020. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem teszi tönkre.


amúgy meg ki lehet menni sétálni bármikor.. csak az emberektől kell távolságot tartani.

2020. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

Plussz ki lehet menni

2020. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Olyan nincs hogy valaki egész nap bent van szerintem. Még a legnagyobb kocka is csak kimegy az udvarra, vagy boltba minimum. Valami dolga csak van. Dolgozni is csak megy. Am Valóban ki lehet menni.
2020. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Én alapból itro vagyok: munka-otthon kivételével nem igazán megyek sehova, néha csak úgy a városban azért szoktam. Amíg nem volt ez a helyzet, el voltam, de amióta ez van, valahogy totál kezdek ki lenni. Igen, hiányzik az, hogy csak látni másokat is, vagy csak a céltalan mendegélés.
2020. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

#3:

Nem mindenki ilyen már mozogni sem tudó házidagadék, mint te.

2020. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Én szeretek mozogni nem tudó házidagadék lenni, chipset zabálni csokit enni meg dugni a mangalica csajokkal, most mit zavar ez téged?:D
2020. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!