Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki tegnap megnyerte az 5-ös...

Aki tegnap megnyerte az 5-ös lottón a 6,5 milliárdot, szívrohamot kapott örömében, vagy adakozik a járványhelyzetre vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Pont vettem lottót,én azt mondtam ha most nyernék,akkor 1milliárdot adakoznék ezzel kapcsolatban,ebből szinte csak lélegeztetőgépeket vennék,meg eszközöket a kórházaknak.Maradt vna pont elég pénzem.Szerintetek ez a tag mit csinál most ? Pezsgőt iszik,meg nyugtatókat vett be h meg ne őrűljön ennyi pénztől ? Te mit csinálnál a helyében ?
2020. márc. 29. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha én nyertem volna azt a pénzt, földhöz vertem volna magam. De sajna nem így történt...
2020. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem fog kiderülni, hogy ki nyerte és az csak rajta múlik, hogy adakozik-e.

Ahogy a Béres Gyógyszertár Zrt. Béres cseppet ajándékozott, én meg hozzájuk hasonlóan vitaminokat, immunrendszer erősítőket ajánlanék fel, de csak itt, abban a városban és közvetlen körzetében, ahol élek.

2020. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Az állam lenyúlta, ugyanúgy, ahogy a múlt heti skandináv és hatos lottó telitalalos szelvény pénzét is.
2020. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk erre is gondoltam mint a 3-as válaszoló :s
2020. márc. 29. 14:00
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

"1milliárdot adakoznék ezzel kapcsolatban,ebből szinte csak lélegeztetőgépeket vennék,meg eszközöket a kórházaknak."


Ez kedves tőled, de ismerve ezt az országot az lett volna, hogy pár lélegeztetőgép mellett elég sok egészségügyi intézményvezetőnek, akik a beszerzéseket intézték volna, hirtelen új autója, háza stb... lett volna.

2020. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem adnék senkinek.

Titokban tartanám, csak 2 hónnappal később venném fel a pénzt, fél évig aztán élném normálisan az életem mint a nyeremény előtt.

Utána eltünnék a környékről vennék magamnak egy házat ahol élni szeretnék, aztán ha valamelyik ismerősőm megtalálna azt hazudnám csak kis összeget nyertem, ami házra épp elég volt. Már nincs semmim, de alapjában véve minden régi embert törölnék életemből.


Nem fektetném be a pénzt, hanem szép lassan felélném hónapról hónapra mondjuk úgy havonta 5 milliót elköltenék, szórakozásnak élnék. Még 50 év múlva is elég lenne olyan ütemben a pénz...

2020. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha én megnyerném a 6,5 milliárdot először is legalább egy órán keresztül sikítoznék és ugrálnék örömömben.

Ha ez megvolt utána valami elképesztő nyugalom öntene el, tudva, hogy a továbbtanulásomnak ez finoman szólva is jót tett.

Valószínűleg adakoznék, de komolyan meggondolnám, hogy kiknek. Egy forintot is sajnálnék olyannak, akinek nem szántam. Valamennyit biztos adakoznék, de egy milliárdot biztosan nem, és abban se vagyok biztos, hogy kórházaknak szánnám-e az egészet, de valamennyit biztos.

Egyébként a külföldi egyetemi terveimet megvalósítanám, a szüleimnek pedig megvenném azt a horvát nyaralót, amit tavaly kinéztek maguknak. Még így is elég sok maradna, annak egy részét félretenném, a másikat befektetném.

Mivel a közvetlen környezetemben senkinek sincs komoly problémája, ami miatt így segítségre r

Sose fogjuk megtudni, hogy adakozott-e. Ha tette, biztosa anonim módon, hiszen ki szeretne egy célkeresztet a házára, ahol még van 5,5 milliárd?

2020. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondoltam,hogy saját magam intézném az adakozást,saját magam vennék meg mindent,úgy nem adnék habisztire kórháznak h költse el.

1milliárdot adtam volna anyámnak,azzal ellett volna egész életében.

A főnökömnek adtam volna 50milliót,mert mindig rendes volt velem.

Exemnek vettem volna egy házat,mert nincs ingatlanja,szomszéd nőnek adtam vna 50millát,aztán el is húztam volna innen,h senki se találjon meg.Lehet vettem volna egy kis szigetet,fullon berendezve,internet stb.,egy magánrepülővel meg néha repkedtem volna ide-oda.Aztán 1 részét bankba tettem volna a biztonság kedvéért,h a kamatból vhogy meg tudjak élni ha gubanc van.De az tuti,h a pénzemmel sokat nem értem volna,ha megfertőződök én is,szval adakoztam volna ahogy lehetséges egészségügyileg.

2020. márc. 29. 14:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Én vennék legalább 5 darab prémiumkategóriás ingatlant. Egyikbe beköltöznék a másik négyet kiadnám. (1milliárd)

3 milliárdot svájci bankszámlán parkoltatnék.

A családot 1 milliárdból lerendezném.

1 milliárdból a rákkutatást támogatnám, mert a családban több rákos beteg is van.

Az apróból meg eléldegélnék.

2020. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Én is úgy gondoltam,hogy saját magam intézném az adakozást,saját magam vennék meg mindent,úgy nem adnék habisztire kórháznak h költse el."


Ja, mert ez pont így működik hogy te bemész a lélegeztetőgép gyárba, hogy csókolom adjanak már 1 milliárdért lélegeztetőgépet, meg vigyék is ki a kórházakba. Nagyon naiv vagy. :D

2020. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!