Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fordult fel...

Nektek mennyire fordult fel az életetek a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Nekem kb semennyire. Annyiban jó, hogy kevesebb munkával most kb 30%al több a fizum(március, áprilisban is emeltek/nek)

Szabadidőmben ugyan úgy elmegyünk a családdal mint eddig, papír is van arra az esetre ha kijárási tilalom lenne.

Meg ugye ilyenkor amúgy is a földeket túrjuk jó parasztok lévén.


De van aki olyan ideges, hogy egész nap ordít (szomszéd), ideges, falhoz veri a fejét. Pedig munkája is van.


2020. márc. 29. 16:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Nincs munkám, a szakmai gyakorlatom felfüggesztették, így elestem egy külföldi munkalehetosegtol ami októberben kezdődött volna mert úgy néz ki csak akkor tudok lediplomazni május helyett. Ez a félév a munka-egyetem-kapcsolatépítésről szólt volna, nagyon keményen dolgoztam h idáig eljussak, most megis itthon ülök 0-24....nagyon értékes hónapok vesznek el az életemből és tudom, másnak nagyon problémái vannak és valaki sokkal rosszabb helyzetbe került, de az emberek nagy része értékes hónapokat veszít emiatt....ráadásul ez a bizonytalanság hogy még hónapokig ez lesz de senki nem tudhat nyilván pontosan semmit nagyon nyomasztóan hat mindenkire...megértem aki ordít és falhoz veri a fejet mert nem könnyű végignézni ahogy egy-egy vállalkozás vagy több év munkája dől össze néhány hónap alatt...azokról nem is beszélve akiknek a megélhetésük került veszélybe...
2020. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semennyire, egyelőre munka - tanulás - némi szabadidő. Legalább aludhatok valamennyivel többet illetve emberek között létből is túl sok volt már!


Viszont spórolt pénzem 3-4 hónapnyi kajára elegendő, pályakezdő vagyok, potenciálisan megvan a veszélye, hogy kiesek a szakmából.

Nyomaszt ez a bezártság is. Már nem azért, tényleg sajnos egész életemet ugyanígy éltem, de mégis korlátozva van az emberek szabadsága. Ki tudja, mikor ér véget és hány ember szegényedik el teljesen...

2020. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire. Munkám megmaradt, ugyanúgy be kell járni, meló után tanulás/pihenés, másnap ugyanaz.
2020. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A munka utáni tevékenységeim tűntek el (tanfolyam, edzés, stb.), így elég unalmasak az esték, de ezt leszámítva nem érintett túl erősen.

A hülye vásárlási szokásaimat erősen lekorlátozták, így több pénzem maradt szerintem tutira... :D Ez mondjuk inkább pozitívum, mint negatívum.

2020. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Edzésnek annyi, illetve az éjszakai vásárlásaimnak is lőttek (a tömeg miatt akkor szerettem csak). Sajnos nem örülök neki, de nem tudok mit csinálni, legalább a home office és a munkám még megvan.
2020. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Más munkarendben dolgozom. Ennyi!
2020. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ettől a tartós állapottól, kezdek az öngyilkosságon gondolkodni. Milyen élet ez még 2 évig?
2020. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem különösebben. Pár apróság van, amit nem tudok elintézni és halasztom, meg a bevásárlást tömbösítem amennyire lehet.

Munka terén vannak csak nehézségek a home office miatt.

2020. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ügyeletben dolgozunk meghatározott napon vagyok, így megváltozott, negatívan.
2020. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

A konditerem off, bár mostanában sokat dolgozok, így több pénzem lesz, így igyekszem azzal vigasztalni magam, hogy pár hónap múlva, mikor taccsra kerül kishazánk 30-40%-a anyagilag, akkor én Lakatos Brendon módira "pák-pák-pák-pák, mi van csóró?" fogok partizni. Nagy valószínűséggel a nyári koncertjeimnek is lőttek, ami azért eléggé idegesít. Ja, és egy kicsit (nagyon) hiányzik a sarki kocsma, a sok hülye duma, meg a kártyapartik a haverokkal.


Amúgy egész jól vagyok, van munkám (élelmiszeripar, elég fix), ez valamelyest vigasztal a mostani helyzetben

2020. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!