Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ellentétek...

Szerintetek az ellentétek vonzák egymást vagy csak kezdetben, de hosszútávon nem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem vonzzàk sztem abszolut egymast. Nem is ertem miböl eredhet a mondas. Ha csak a magnes az alapja akkor azt kàr volt a kaocsolatokra vetiteni
2020. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ellentétek nem. De ez nem azt jelenti, hogy egyformának kell lenni. Pl. nem kell azonos hobbi, nem kell azonos zenei ízlés. De az életről, közös tervekről azonos gondolkodás kell.
2020. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgok érdekesek.

Ha olyat látok, amit eddig nem szoktam meg, nem tapasztaltam, az lehet érdekes amellett, hogy ellentétes.

Ugyanakkor, ha olyan ellentétek vannak, amik nem férnek meg egymás mellett: Egy abortusz ellenes ember és egy abortusz klinikán dolgozó orvos, azok soha nem fognak kijönni hosszútávon egymással.

2020. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vonzzák, mert érdekes, de hosszabb távon párkapcsolatban kinyírják egymást. Ami az elején különös és vonzó volt benne, 1 év után meg tudnád ölni miatta.
2020. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van az az ellentét, ami egymást mérsékli és mindenkit kicsit jobbá tesz, ha középre húznak és van az az ellentét, ami tönkreteszi azokat, akik közt fennáll.


Egy nagyon laza és egy nagyon karótnyelt ember kapcsolata lehet jó például. Az egyik megtanulja magát összeszedni a másik mellett, a másik meg megtanul lazítani és élvezni az életet.


Egy normális életet élő és egy alkoholista kapcsolata már nem ilyen. Ott nem annyi a különbség, hogy más emberek vagytok, hanem konkrétan az, hogy az egyik ember felfelé tart, a másik meg lefelé. És az nem tud jó lenni, ha az egyik visszahúzza a másikat az agybaja miatt. Ugyanez van a térigénnyel is. Az egyik szenved, mert a másik nem tölt vele elég időt, a másiknak meg már ez is túl sok közelség. Egyszerűen nem tudnak megegyezni, mert ami az egyiknek épphogy elég lenne, az a másiknak már rég túllőtt a célon. Egyszerűen nincs közös metszet csak közös kínlódás.


Tudod, van az a kompromisszum, amivel mindenki nyer és tanul valami újat. És van az, amitől mindenkinek szar lesz, mert senki sem kapja meg azt, amit akar és mást nem ad a helyzethez.

2020. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
még kezdetben sem. Antidohányos vagyok és egyáltalán nem vonzanak a dohányzók, sőt taszítanak.
2020. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Nem pont ilyenre értettem, hanem pl introvertált és extrovertált személy. Én is antidohányos vagyok, cigissel én sem tudnék lenni.
2020. márc. 29. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha kitartóak a felek egymással, akkor lehetséges a tartósság.
2020. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszútávon csak 2 hasonló ember érthető meg egymást, persze nem kell, hogy mindenben megegyezzenek, de én hiszek abban, hogy kellenek közös vonások.
2020. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Az intro - extro pont nem fog működni szerintem
2020. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!