Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok, az...

Mik a tapasztalataitok, az elmúlt napokban lecsillapodott a boltok megrohamozása és kifosztása, vagy még mindig tartós áruhiány van és apokalipszisre készülve vásárolnak hónapokra előre az emberek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy bizonyos árucikkekből hiány van, vagy tonnaszám vásárolnak. Az elmúlt 3 hétben 3-szor voltam vásárolni Aldiban, és Lidl-ben De pl. rizst, tésztát, lisztet nem lehetett venni. Kisboltban jutottam hozzá csak. 2 hét múlva pedig Húsvét. Gondolhatod mit fognak művelni megint...
2020. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az emberi határtalan ostobaság..
2020. márc. 29. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan az van mint eddig. Fertőtlenítőt nem találtam sehol már vagy 2 hete. Kéz mosóbol kb mindenhol van vagy 4 választék (eddig vagy 20)papír törlő és WC papír a legdragabbak. Konzervek kifogyva. Változó egyébként, tegnap láttam olyanokat akik csak pár dolgot vették, de láttam olyanokat is '' többet is,, aki vagy 5 öblítőt stb. Hús az van és igazából nagyjából minden élelmiszer.
2020. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez boltonként eltérő lehet, én több boltban voltam, illetve háziállat webáruházból rendeltem mostanában, van, ahol bizonyos dolgokból hiány van, máshol rendesen kapható minden, ami eddig is.
2020. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam sehol valódi áruhiányt. Volt amiből kevesebb volt, meg szinte üres volt a polc, de a kézfertőtlenítő/maszk/gumikesztyű triumvirátuson kívül volt minden.
2020. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk,kisvárosban van egy nagy Coop üzlet. Minden van,folyamatos a feltöltés. Húst nem lehetett venni 2 hétig,azt kifosztották rendesen,de már az a roham is lecsengett, szóval azzal sincs gond.
2020. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan köztes állapotot láttam pénteken.
2020. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Változó. Azt nem hiszem, hogy bármi is végleg el fog fogyni a boltokból, itt folyamatosan töltik vissza a polcokat, persze kézfertőtlenítő meg ilyesmi az esélytelen, de az alapvető dolgok ugyanúgy kaphatóak.

De amúgy ja, egy-egy bevásárlási hullám után a liszt, cukor, rizs, az eltűnik az utolsó szálig, sokan tényleg arra készülnek, hogy majd apokalipszis lesz, mint a filmekben, és úgy kell majd az utcán megküzdeni az utolsó lecsós bab konzervért...

2020. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt minden van kivéve élesztő.
2020. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Élesztő, tészta, borotva se volt
2020. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!