Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy nagyon mélyen...

Volt már hogy nagyon mélyen érintett titeket egy film?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagy filmes, de nemrég megtaláltam a menedék című filmet, az első rész nagyon tetszett, többször is újra néztem, a 2. 3. rész sem volt rossz egyébként. Filmeken nem szoktam nagyon meghatódni, talán 1-2.-szer volt idáig, de az sem olyan, hogy sírtam volna vagy hasonlók...


Ez viszont valamiért nagyon mélyre hatolt.. amióta többször is megnéztem az első részt, úgy érzem mintha szomorú lennék de közben boldog... fura...


Nem a ló fogott meg főként a filmben, nem vagyok nagy lovas, viszont ebben valahogyan a kapcsolat ami ott van, nagyon megfogott.. az a bizalom, ami nekem soha sem volt meg ilyen szinten.


Mi a véleményetek erről? Miért érinthetett meg pont egy ilyen film?


/F



2020. márc. 30. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem a requiem egy álomèrt cìmű film érintett meg. Semmi közöm a drogokhoz de miután megnéztem vagy 2-3 napig olyan depressziò kapott el hogy hihetetlen.

Nagyon frontális és nyers, hihetetlenül mèlyre le tud rántani

2020. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az igazán jó filmeknek ez a célja.
2020. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen pl: Halálsoron az nagyon hatott rám főleg a vége.... Meg a "Kétszáz éves ember" ezek számomra nagyon mély filmek! Lelkileg szétfeszítenek....
2020. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mint pl.: A jövő kezdete, vagy a Hullámok hercege.
2020. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok! Ment mindenkinek a zöld!
2020. márc. 30. 15:01
 6/10 anonim válasza:
Rögtön a Viskó jutott az eszembe! Nézd meg, ajánlom. Még annak is aki nem vallásos.
2020. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Igen, bár én sem gondoltam volna de rám a: "A különös szent - Copertinói Szent József élete" mély hatással volt. Fekete–fehér film, de igen jó és ajánlom.

Üdv.

2020. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akik válaszoltak, ti szívesen átélnétek (Nem arra kell gondolni, hogy a jelenlegi életeteket eldobjátok, csak úgy szimplán) lennétek a fő vagy egy mellékszereplő helyében?
2020. márc. 31. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen vannak olyan filmek amik annyira hatnak az érzelmeinkre, hogy napokig a hatása alatt vagyunk és még évek múlva is vissza gondolunk vagy eszünkbe jut az a film akkor is meghatódunk.
2020. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kornikus00 ***** válasza:

6.


A Viskót láttam. Hát mit mondjak, személyszerint semmi köze a valláshos, de még Istenhez sem. Lehet hogy filmnek jó, de aki ismeri a Biblát annak ez egy hazugság.


A 3 személyre a szentháromságra gondolt a készítő? Hát nagyon nem ismeri a Biblát! Nem vagyok vallásos sem hívő, de még nekem is felhábórító volt a filmnek az üzenete.


Például hol volt benne Jézus?

2020. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!