Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakorisággal és...

Milyen gyakorisággal és milyen sokat írjak azoknak a Messenger ismerőseimnek, akikkel rendszeresen írogatok?

Figyelt kérdés
Hogy ne idegesítsem vele őket, ne legyek túl sok nekik, nem akarok rájuk mászni se azért. Ha naponta írok valakinek az már zavaró lehet?
2020. márc. 30. 10:35
 1/4 anonim válasza:
49%
Ha jó kapcsolatod van velük akkor teljesen mindegy mennyit írsz nem fogja őket zavarni
2020. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljes mértékben emberfüggő. Nekem Messengerből heti két beszélgetésnél több sok a számomra legkedvesebb emberekből is. A naponta nagyon sok. De ha lehet, inkább mellőzném az egész chatelgetést és heti egyszer videochat, ha nem lehet személyesen találkozni, akkor ez messze a legjobb.
2020. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én például nem vagyok nagy chat-es és több közeli barátom se az.

A napi szintű chat már nekem is sok lenne, ugyanúgy, mint 2-esnek.

2020. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Amikor van mondanivalód, én nem látom értelmét az üres csevegésnek. Néha várd meg, hogy ő keressen, akkor valószínűleg nem idegesíted
2020. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!