Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt egészségügyi dolgozó?...

Van itt egészségügyi dolgozó? Számotokra van értelme annak, hogy az emberek tapsolnak?

Figyelt kérdés
Nekem ez megint ilyen önényezésnek tűnik, hogy de jófejek vagyunk, tapsolunk nektek minden este a teraszon és instan erre verjük a mellünk. De persze nem tudhatom, hogy egy egészségügyi dolgozónak lehet hogy jól esik ez?
2020. ápr. 1. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ez olyan tipikus magyar hozzáállás, már bocs. Végre van egy kis pozitív töltés ebben a búvalb.szott, egymást köpködő időben (mijé van a zutcán, mijé vesz 2 kiló cukrot, mijé ez, mijé az stb), ami semmi veszéllyel nem jár, erre ezt is el kell taposni, szidni.
2020. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki úgy érzi, hogy tapsolni akar, tapsoljon. Ha nem, akkor ne. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.


Nekem az idegesítő ebben, hogy a város csoportjában, majdnem minden este megbeszélik melyik utcában nem hallottak tapsot.

2020. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Itt a kertvárosban elkezdenék tapsolni a szomszédok bolondnak néznének. Inkább utaltam egy jelképes összeget a Mentők Alapíványnak ezzel jelezve szolidarításomat.
2020. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Ápoló vagyok. Bár errefelé nem tapsolnak, mert kilóméteres körzetben alig lakik valaki, ha meg tapsolnak is azt meg nem hallanánk.

De ha hallanánk, hogy reagálnánk?

Jófejek az emberek, de úgy kb ennyi is. Sehogy nem esik, mert - egyik az, h te sem szívesen mennél dolgozni ilyen járványidőben, főleg úgy, h tudod, hogy bármikor elkaphatsz valamit és a családod is megbetegedhet. A másik pedig, mert muszáj bemenni és dolgozni.

Tehát nem oszt vagy szoroz, hogy tapsolnak vagy sem.

Ha jól megtapsolnak, akkor mi lesz? Szívesebben fogok menni dolgozni? Vagy mi az elvárás?

Bocsánat, ha ezzel megsértek valakit, de ez a véleményem.

2020. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Kukásokat vasutasokat buszosokat miért nem tapsolhák vicc az egész.

Egy hónappal ezelőtt meg az egész ország szidta az egészßégügyet.

Ők választották erre esküdtek le ez a dolga ennyi

2020. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy b.nd százat csinál....
2020. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szomszéd eü dolgozó, erkélyről szoktunk csevegni, már amikor otthon van, és nem alszik.

Ő azt mondja, neki jól esik. Nem Magyarország mondjuk.

2020. ápr. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!