Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik informatikával kapcsola...

Melyik informatikával kapcsolatos tanfolyam a legjobb?

Figyelt kérdés

El szeretnék végezni egy informatikával kapcsolatos tanfolyamot ezek közül melyikkel lehet a legjobban elhelyezkedni melyik a legpiacképesebb tanfolyam ? ezeken gondolkodom : webfejlesztő , webszerkesztő , webdesigner, webprogramozó , a másikok pedig a programozó tanfolyamok közül ezek : alap programozó tanfolyam , java programozó tanfolyam ,java se tanfolyam ,java ee tanfolyam , android fejlesztő tanfolyam ,mobil fejlesztő tanfolyam ,


Szerintetek ?

Mondhattok mást is ami nincs fent a listán és szerintetek jó


2020. ápr. 1. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A piac folyamatosan változik, most például azt hallottam, hogy újra keresettek lettek a C, a C++ és Assembly programozók. Szóval szerintem inkább az alapján próbáld eldönteni, hogy melyik része az, ami jobban érdekelne. Interneten utána tudsz nézni az összesnek, hogy melyik milyen feladatköröket foglal magába, mit jelent, milyen szoftverek használatával jár, mennyire szimpatikus a prognyelv...

Én egyetemen tanultam gazdinfót, és a vége felé jöttem rá, hogy mi érdekel. Üzleti elemző szeretnék lenni, aki a követelmények felmérésével, az üzleti logika megvalósulásával, és a dokumentálással foglalkozik egy fejlesztési projekten belül. Ezzel is egész faszán lehet keresni nagyobb cégeknél például

2020. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Angol tudasod ami igazan szamit ha az megvan akkor pedig a modernebb nyelvek kozul valaszz, ha nem egyetemen tanulod akkor en a webes, mobilos vonalat tudom ajanlani, az elozo valaszban emlitett c c++ assemblyt meg messzirol keruld mert nem volszinu h diploma nelkul szoba alnanak veled, ahova ilyet keresnek.


Van egy olyan erzesem a kerdesed miatt, hogy kozod nincs a temahoz, ez esetben ugyan tapasztalatom nincs de vannak bootcampek codecool, greenfox ezeknel van olyan kepzes h 1ev mire elvegzed es benyomnak cegekhez ahol az elso par ho fizudbol utolag kifizeted a tanfolyamot, talan ezt tartom leggyorsabb utanak mar ha a munkaert tanulnal programozni.

2020. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz allasajanlatokat a környekeden hogy melyik a legkeserettebb. Azokban leirjak reszletesen

Pl webfejlesztessel:

Google àllàs programozas


Egy pelda Senior fejlesztöt keresnek.


"Feladatok:


Végpontok fejlesztése NODEJS, Loopback framework segítségével

REST API integrációk

Új technológiák és megoldások felkutatása, tesztelése, alkalmazása

Hibák kezelése

Tervezési folyamatokban való részvétel

Technikai dokumentációk készítése


Elvárások:


min. 3 éves webfejlesztésben szerzett tapasztalat

magas szintű Javascript ismeret (ES6)

Magabiztos sitebuild ismeretek (HTML5, CSS3)

SQL/NoSQL alapvető ismeretek

GIT verziókezelő használata


Előnyök:


ExpressJS, Loopback framework ismerete

Frontend vonalon szerzett tapasztalat (HTML5, CSS3, VUE)

CI/CD tapasztalat (GitStack, Jenkins)

TDD"



Olyan tanfolyam kell ami ezeket magaba foglalja.


Àllàskinalthoz keresd a tanfolyamokat ne tanfolyamhoz az àllàst.


Nezz meg minel több hirdetest hogy mi a legkeresettebb

2020. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!