Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiányzik az életemből...

Miért hiányzik az életemből minden?

Figyelt kérdés

Exemmel fél éve szakítottunk és azt vettem észr emagamon,hogy nem ő hiányzik igazán hanem a sok program,utazgatás és minden más az életemből. Vele soha nem unatkoztam,mindig mentünk valahova. Én mondtam az ötleteket ő meg partner volt mindenben. Mikor a sok tengerparti nyaralásra gondolok akkor kb összeszorul a szívem,hogy minden elmúlt Vele. Miért érzem ezt? Lehetséges hogy azért mert elmagányosodtam azóta? Mert míg együtt voltunk évekig én csak az ő baráto társaságával voltam és a barátaimat elhanyagoltam. Nem is beszélünk már,nincsenek barátaim...

23/L


2020. ápr. 2. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az a típus vagy, aki a társ feltűnése után rögtön leszarja a barátait, családját. Nos, így jártál, de megtanultad a leckét. Majd a következő párod mellett másképp csinálod.
2020. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert amint lett kapcsolatod, eldobtad a barátaid, mint egy rongyot. Remélhetőleg tanultál belőle és ha esetleg lesznek új barátaid, akkor nem fogsz ilyen szemét módon viselkedni, amint lesz pasi a láthatáron.
2020. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Depressziós lettem, nem azért “szartam le” őket. Hanem mert kialakult a depresszióm időközben.
2020. ápr. 2. 11:03
 4/8 Robert122 válasza:
fogalad el magad pl dolgoz legy kreativ
2020. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dolgozom...
2020. ápr. 2. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Jaj, persze, az eredeti kérdésedben még azért szartad le őket, mert az exed társaságával lógtál helyettük, most meg már depressziós voltál.. Szégyelld magad, pont az ilyen kamudepressziósok miatt nem veszik komolyan azokat, akiknek tényleg vannak mentális betegségei.
2020. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves tapló!

Pszichiáter allapitotta meg a betegségemet, nem egy hanem 3. Ugyhogy kérlek, a feszültséget ne rajtam vezesd le.

Hálás köszönet te majom

2020. ápr. 2. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok tapló, mint hazug. Ha meg nem hazudsz amit kétlek, akkor pontosan tudod, mi a bajod, nem kérdezted volna meg.
2020. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!