Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mai nap folyamán egy séta...

Mai nap folyamán egy séta során egy romos házba keveredtünk, ahol mindenféle furcsa dolgot láttam. Mi lehetett ez? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Tehát egy romos szobában például fordított kereszt volt festve fehér és vörös színnel,vigyorgó arcok illetve két teljes ember alak,az egyiknek a szeme volt pirossal kifestve mintha vérezne,a másiknak pedig feketével volt a szíve helyén befirkálva illetve át volt huzva a feje egy vonallal.Mellette pedig mintha egy plusz jel lett volna és 3 darab 6-os szám (666) írva.

Kérdésem az lenne,hogy mi lehetett ez?Esetleg valami rituálé helyszíne?Kicsit megérintett ez a helyzet,református vagyok tehát semmi közöm az ilyen dolgokhoz,emiatt kérdezem kíváncsiságból.Esetleg valaki érdemleges magyarázattal tudna szolgálni?



2020. ápr. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magukat sátánistának valló suhancok csínye.
2020. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány streetartos trollkodott.
2020. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mászkálj romos helyeken,még a végén egy gödörben kötsz ki.
2020. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol volt? Egyszer lehet elmegyek ha nincs túl messze
2020. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, valaki odafirkált..horogkeresztet is szoktak, mert az milyen "menő"..nem azért mert nácik. Amúgy veszprém megyében Herendtől nem messze egy erdőben van egy elhagyott szovjet kommunikációs állomás, nagyon para, föld alatti részei is vannak, 2x voltam ott, este haverokkal. Be is szartam, ha valakit érdekel. Az is teli volt firkálva hasonlókkal
2020. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Keveredtetek"? Inkább szándékosan bementetek oda, ami azért nem annyira jó, mert nem tudhatod, hogy mennyire veszélyes egy ilyen hely.
2020. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekek firkálhatták fel akik azt gondolták menő. Hát szerintem inkább gáz :)
2020. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már 20 éve is láttunk ilyeneket, hozzá nem értő gyermekek hülyesége...akiknek semmi közük az okkultizmushoz, de keménykedni akarnak. Szánalmas.
2020. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Mint sátánista, azt meg tudom mondani neked, hogy az ilyesmi általában nem része a klasszikus sátánista rituáléknak. Valószínűleg csak ijesztegetésnek szánta egy unatkozó tinédzser.
2020. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami emós banda lehetett, akik ilyeneket firkàltak fel, mert "A világ szar". Én is láttam már hasonlót.
2020. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!